Sizce bir erkek sevgilisine, sevgilisini özlediği için ağladığını söylerse bu ne ifade eder?Gerçek midir?

Ben uzak bir yere gidiyordum ve sevgilimle bu yüzden 3ay gibi bir süre ayrı kalıcaktık .Benim yola çıktığım günün gecesi ben gidiyorum diye ağladığı itiraf etti bir gün ve şok oldum .Sizce gerçekten ağlamış mıdır ve ağlamasının anlamı nedir?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Lan ne yalan söyleyecek hemen herkes yalandır falan ağlanır ne var bunda yanı gülmek kadar doğal birşey.. Ağlamayana yazık zaten gercekten sevıyorsa veda anı koyar adama yasamayan bılmez yorumu ön yargılı yapmayın ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak bi yüz nakli vardı adamın ismi aklıma gelmiyor dokturu açıklama yapıyor yüz nakli srasında göz yaşı kanallarınıda bağladık yani tam bir insan olması için gerekli olan önemli şeylerden biri göz yaşı yürekten gelen bişeydir ben şuana kadar kimseyi görmedim kendini sıkarak yada zorlayarak ağladıgını ya çok üzülmüştür ağlamıştır yada çok kırılmıştır ağlamıştır ama ağladığını demek marifet diyil diye düşünüyorum ağlayan insanın göz yaşları davranışlarına konuşmasına yansır zaten hani kendini göstermesine gerek yok birazda belki seni kaybetme duygusu vardır içinde uzak kalınca sevgi bakımından uzaklasacagınıda düşünmüştür ama yinede en iyi tanıyan sensin kararı sen verecen

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler kolay kolay masum ve duygusal yönlerini açığa vurmazlar göstermezler. Eğer gerçekten ağladım diyorsa, özlemiş ve ağlamıştır.

Şuda var tabiki eğer gözünü boyamak için ağladım diyorsa sana.. Oda onun pasifliğini ortaya koyar ve hiç bir erkek sevgilisinin gözünde pasif durumuna düşmek istemez.

0|0
    0|0
  • Yalandır

0|0
    0|0
  • Sen şu yurt dışında okuyan kız mısın?

1|0
    0|0
  • sevinç gözyaşlarıdır onlar inanma.sen gidince götüreceği kızlar için seviniyordur :))

0|0
    0|0
  • Erkekler özlediği için ağlamaz özlerse arar.

0|0
    0|0
    • Zaten hergun arayip mesaj atiyor

• Ben başığa cevap verdim sorunda mantık hatası var benim sevgilim 3 ay biryere gidecek olsaydı bırak ağlamayı dünyayı ağlatırdım adam haklı

Kızlar Ne Diyor 4

• itiraf etmis iste niye inanmiyon :?

0|0
    0|0
  • ağlamasını sebebi seni çok seviyordur ne güzeel işte kız sei çok seven bir sevgilin var.

0|0
    0|0
  • oLabilir..:)

0|0
    0|0
  • mal oldugunu ifade eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...