Hayırlı ramazanlar arkadaşlar. ramazanda yemekten sonra spora gtmek zayıflatır mı?

6 aylık spor abonelliğim var ama 2 ay oldu başlayalı gtmedim hiç. şimdi ramazanda yemekden snra çok rahatsız oluyorum ben soda flan fayda etmıyo. diyorm ki hem şişkinliğimi alır spor. haftada 4 5 kere iftardan snra düzenli olarak gtsem zayıflar mıyım

Güncellemeler:
yapamazsın gidemezsin demeyin lütfen gidicem kararlıyım. etkilemeyin düşünlerimi :D
yemin ederim şuraya yazana kadar tam gaz gidicem diyosum cevaplarla yıldım resmen acaba gtmesem mı diyorum :D

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• spor işi istikrar ister " bugün gidim, hafta giderim, gitmim gitsem mi" yapıyorsan o iş olmaz. önce prensipli olacaksın ben her gün veya gün aşırı yemekden sonra sporuma gidecem. diyebileceksin işler bahaneler bulmadan bunu yaparsan, sonrada zayıflarmıyım sorusuna cevabı bulursun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Yemeği dengeli yersen. olabilir

0|0
    0|0
  • o rehavetle kalkıp spor yapabileceğine inanıyorsan. Kendine çok büyük bir iyilik yapmış olursun

0|0
    0|0
    • çok şartlandırdım kendimi bu zayıflama konusunda kalkıp yapacagım gecen senelerde de yaptıgım oldu zaten. işe yarar mı onu merak ediyorum :D

• fazlasıyla işe yarar

• yemekten sonra spor bol şans valla ben yığılıp kalıyorum olduğum yere D

0|0
    0|0
  • saçmalamazsan neden olmasın. iftarda tıka basa yersen bu iş olmaz. iftarda hafiften bişeler yersen. gidip sporyunu 1 saat falan sonra yaparsan. neden olmasın.

0|0
    0|0
  • valla bende spora yeni başladım hep ite kalka gidiyorum oruç tutunca gidebileceğimi zannetmiyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaparsan evet yapamazsan cıks

0|0
    0|0
  • Halsizlik oluyor nasil yapican sporu çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • teravih kıl:)
    şaka bir yana 2 aydır gitmiyorsun da ramazanda nasıl gideceksin? zor olur..

0|0
    0|0
    • iki aydır her hafta gidicem gidicem diyip aman ramazanda başlarım diye salladım. kesin gidicem inşallah :))

Yükleniyor...