Squat için yardım herkese +1?

Squat a başladım 50 yle her gün on arttırdım birinci haftam doldu. Ama ben en çok yorgunluğu sırtımda hissediyorum. Size de böyle oluyor mu yoksa ben bir şeyi yanlış mı yapıyorum? Ayrıca yapmaktaki amacım güzel kalçalara sahip olmak bunun faydası olur değil mi? Ve ne kadar sürede olmaya başlar?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• olur evet yaş kaç çok zorlama kendini sonra sakatlanma.

1|0
    0|0
    • 18 zorlamıyorum zaten sporla geçmişim var kolay geliyor

• Ya peki benim kalçamda bir yerin yorulmaması falan normal mi yani sonuçta şekillensin diye yapıyorum ama ondan başka hee yer çalışıyor :D

• normal şu anki idman sana hafif geliyordur. zaten kalça yorulmasından ziyada yüm vucut yorulup şekillenecek nerelisiniz diye sorsam?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sirt kaslarini guclendir

0|0
    0|0
  • Vuvudun dik olmali ayaklarinida yana kaydirmamaya dikkat et zaten ilk baslarda bir yerlerin agrir zamanla gecer o ama her gun 10 arttirmak fazla bence

1|0
    0|0
    • Ya ama zaten spor geçmişim var yapabiliyorum zorlamıyor. Yok ağrısından değil kalçam ağrımıyor da acaba çalışmıyor mu diye sordum :D

• İyi de sorumun cevabıı

• Bak yorgunlugu sirtinda hissetmenin nedeni tam olarak dik durmuyorsun veya sen dik durdugunu saniyorsun. Ve bende oyle bir agri olmuyor. guzel kalcaya sahip olurmusun onu bilmem.

• vucudun dik olmalı egık yapmamaya gayret göster duz bir posisyon olmalı örnek duvara sırtını daha oyle yap

1|0
    0|0
    • Ya aynaya bakıyorum. kalça normalde yorulmalı mı yoksa o fazla hissedilmiyor mu? Bacaklarım falan hep çalışıyor anlıyorum ama kalçada bir fark yok

• Ne alaka mesaj atarken gizli olmuyom ki :D

• neblm takip et ya da duvara yazablıosan yaz çözelm işi :D

• Suquatı ağırlıksız yaparsan çok yavaş ve çok geç belirtiler görürsün. 10-20 kilo ağırlıklarla yapmanızı öneririm şöyle birşey diyim tekrar fazla önemli değildir kilo önemlidir. Çok kilo alırsın 10 kere yaparsın kasların şişer. kilosuz çalışırsın 50 tane yaparsın kasların zorlanır fazla terlersin fazla terlediği için kalçan biraz daha geç belirginleşir dediğim gibi. boşta 50 tane yapıcağına 2 tane 5_5 ya da 7.5_7.5 dambıl al onlarla oturup kalk 20 tekrar yap daha fazla etkisini görüceksin.

0|0
    0|0
  • arkadan rüzgarı alıyon demek ki

0|0
    0|0
  • squat ne ya swat der gibi yeni yeni şeyler türedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Squatgirl. com
    Siteden araştırabilirsin
    Yanlış yapıyor olabilirsin ya da senin ağrılar sırta vuruyor