Kick box mu, vücut geliştirme mi? Kararsızım?

19 Yaşındayım1.78 Boyundayım 64 Kıloyum Fit Bir Vucudum Var Yanı Ole Göbekli Falan Deilim Vucudumda öyle Asırı Bı Yağ Yok. Nasıl Desemkı Kemık Ve Et Asırı Yağ Yok. Sizce Boks İçin Çok Geç Kalmışmıyım? Eğer Kalmışsam Boks Yerıne Bady e Gıdıp Vucut Geliştirsemmi? Teşekkür Ediyrm Şmdıden

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama benim favorim SAYOKAN türk dövüş sanatı o bildiğin karateler kick bokslar aikidolar felan hepsi solda sıfır kalır ama heryerde eğitimini veren birini bulmak zor. ben komando eğitiminde kısmen görmüştüm zaten birkaç kombine hareketi öğrenip meleke haline getirsen saldıranı nakavt etmen çok kolay, vücut geliştirmeyi tavsiye etmem, ve bu sporlarda öyle başladığın gibi patara gütere dayak yiyerek başlamıyorsun 5-6 ay hareketleri öğrenirsin kondusyon kazanırsın sonra sonra karşılaşmalara istersen girersin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vicut geliştirmeyi abartmazsan vicut iyi ama boyun kısaysa kısa kalır ve kas kütlesi gibi oralara çıkma sakın

0|0
    0|0
  • Kickbox bence, ayrica gec kalmadin zaten profesyonel anlamda yapmiycaksin,

0|0
    0|0
  • Kickboxta kafaya çok darbe alıyorsun , fitness daha masum spor fitneese git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• neden ikisi olmasın? bende 178 im 61 kiloyum ikisini yapıyorum ama bokstan sıkılmaya başladım krav maga'ya başlamayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kick boxıng yaparken de vücudun gelişir arada ağırlığa da girersin bence kick boxıng yap

0|0
    0|0
  • Geç filan değil. Profesyonel anlamda yapmayacaksın sonuçta. 2 sini birden bile yapabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...