Galatasaray ın sezon ve transfer patlamaları hakkında ne dusunuyorsunuz?

Önce ligde mukemmel bir sezon(!) geçiren daha sonra gazetelerde boy boy haberlerle duyrulan 3 kişilik yıldız karmasından sadece en yıldız olmayanın takıma getirebilen galatasaray spor kulübü hakkında neler söyleyeceksiniz?

Bence yazık oldu takıma üzüldüm bi fenerbahceli olarak...

Güncellemeler:
1.fatih terim kaçıncı kez geldi ya bir de o var söylemeyi unutum.:)
2.yargı süreci bitmeden kimsenin suçu kesinleşmeden konu hakkında yorum yapmak benim kişiliğime uymaz uyan arkadaşlarda cevap yazmış sağolsunlar...

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• link şu durumda bile galatasaraydan söz edebilyosunz ya helal olsun size ezikbahçeliler azize bi nezarathanede bi hastanede 1.güncelleme; f.terim in 3.dönemi ilk döneminde ne yaptığını söylememe gerek yok sanırım:) 2.döneminde evet başarısız olmuştur ama omuzu dik bi şekilde veda etmiştir şimdide 3.dönemi;yaptıkları yapacaklarının teminatıdır..bu arada size guizanın 2 yıllık maliyetinin 46 milyondur(eski parayla tirilyon)yıldız transfer böyle oluyo sanırım...ya hiç yüzünüz de kızarmıyo bide pişkin pişkin ne soruyoo ya:))))

0|0
    0|0
    • Sanırım eleştiriyi kaldıramamak diye buna diyolar. Ya arkadaş ben sana sadece galatasaray i sordum neden hemen savunma ya geçtin fenere atmaya başladın ki?

• bu senin soruyu ne mana da sormanla alakalı sorun baştan sona dalga içeriyo bende aynı güzellikle cevap verdim..sen bu soruyu sorarken bu tarz seyleri göze alman gerekiyo bahsettiğin sey galatasaray hani şu türkiyeyi dünyaya tanıtan tek türk takımı hani şü sizin yıllardan beri yapmaya çalışıpta yapamadığınz herşeyi yapan tek türk takımı..galatasaray hakkında soru sorarken kullandığın kelimeleri tart..he yok ben tartmam diyosan da bu tür cevaplara sinirlenme!

Kızlar Ne Diyor 4

• şahene .. ..

0|0
    0|0
  • mükemmel ...

0|0
    0|0
  • Beğendim.

0|0
    0|0
  • Gayet güzel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet bu konuda bir acemilik olmuş olabilir ama biz yapılacak transferleri sabırla bekliyoruz. Bizim de Ultraslan olarak bu sene yeni yapılanmamız olacak. Fatih Terim ile birlikte bu ASLAN YOLU serüveninde biz de tüm tribünleri ayağa kaldıracak planlar ve programlar hazırlıyoruz. İlk denemeleri Liverpool maçında yapıcaz. Galatasaray'ın transfer için vakti uzun çünkü bu sene sadece lig var. Acelemiz var fakat teleşımız yok. Onun için ayrıntılı bir çalışma yapılıyor. Eski Galatasary o muhteşem mabediyle tekrardan doğacaktır.

Herkesi kombine almaya davet ediyorum. Öğrencilere yüzde 50 indirim gsbonuslulara yüzde 10 indirim uygulanmaktadır.

1|0
    0|0
  • güzel kardeşim sen Fatih Terim'i ne yapacaksın boşver sen isterse 10 kere gelir. O bu ülkenin en iyi teknik direktörü var mı itirazın. Varsa Galatasaray ve Türkiye ile yakaladığı başarılara bak başka biri varsa söyle. Şenol Güneş dersen onun da cevabını veriyim o takımda ilk 11'inden 8 oyuncusu Galatasaraylıydı.

1|0
    0|0
    • Tamam güzel kardeşim hadi dediğin gibi olsun e madem en iyiydi neden 2kez gönderildi daha önce?

• bence hiç bu geldi gitti muhabbetine girmeyelim şimdi ben de sana size şu geldi gitti diycem sonra sen bana e şöyle oldu böyle oldu diyceksin sen en iyisi kendi takımımın problemlerini takip et oldukça sıcak geçiyor havalar gibi şu an sizin. Biz de kendi derdimizle uğraşalım uygun mu.

• kardeş sen kendi takımının zavallı halini düşün..galatasarayla az dalga geçmediniz bank asya bank asya diye ama bu gidişle kendiniz oynayacaksınız bank asya liginde..hadi iyisin seneye maçlar şifresiz beleş size :)

1|0
    0|0
  • Fenerin de 2. lige düşünce çorak çorak tarlalarda maç yapacak olması da beni üzdü bak şimdi

1|2
    0|2
  • Sana çok güzel cevap vercektim link paylaşcaktım ama level 4 olmadan paylaşamıyorum... Siz gidin önce Azize'yi içerden kurtarın...

0|0
    0|0
    • Güncelleme 2

• şunuda diyim başka biri olsa o hapisten 50 sene çıkamaz ama aziz başkan bir yolunu bulur çıkar korkmayın fenerliler sizde her türlü üç kağıtçılık var..ya bir düşünün bu ülkede neden hiç sevilmiyorsunuz çünkü antipatiksiniz.. Bide geçmşi şan ve şeref dolu takımımız demezlermi ölüyorumya 104 yılda yaptığınız tek şey süper lig şampiyonluğu başka yok..biz gs liolarak takımımızdan şeref duyuyoruz hiç kimsenin yapmadığıı yaptık sizde yapın elinizi öpelim aslında söyleceğim çok şey var ama burdn olmuyo

• terim boş

0|0
    0|0
  • idare eder

0|0
    0|0
  • seneye ilk 6 ya girer bence

0|0
    1|1
  • Seyyar tayyardan geliyor

Patladı gittii!

0|1