Sevgilim beni neden aramıyor?

bugün sevgilim yeni bir işe başladı hergün bni arıyo konuşuyoruz ama bugün beni hiç aramadı şmdi o kadar aradım herhalde uyudu eve gidince arıçam isteyim diye mesaj atmist ama aramadı yaa :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kontörü bitmiştir,belki yeni tanıştığı biriyledir.Belki yorgun düşüp uyumuştur,belki o ortamı görünce senden uzaklaşmıştır.Çok sebebi olabilir

0|0
    0|0
    • yangına körükle gitmesene:D yeni tanıştığı biri derken mana ne:))

• Abla doğruyu söylüyom :D Yeni tanıştığı biri derken,her fabrikada bi bayan olur erkekle tanışmak isteyen.Öyle bi bayanla tanıştıysa anlamında dedim abla

Erkekler Ne Diyor 7

• olur böyle şeyler takma kafana işe başlamış yorgundur alışamamıştır daha tamam arıycam demiştir yemek duş dinleyim derken uyuyup kalmıştır hemen aklınza kötü şeyler getirmeyin ben çalışırken sevgilime vakit ayıramıyordum bende yapıyordum onu uyuyp kalıyordum ama hala birlikteyiz ve çk iyi bi ilişkim var olur böyle şeyler dert etme düzlelir zamanla o işine alışır arayıp sorar merk edilcek bişey degil dert etme :)

0|0
    0|0
  • işinden dolayı arayamaştır belkide yeni başladı diyorsun işe bak belkide kendisine laf gelicek diye aramadı iş çıkışıda yorulmuştur eve gittiğinde uyumuş kalmıştır korkulucak durum yok seni bırakmaz meraklanma

0|0
    0|0
  • Sen varya sen ona kesin illallah ettirmişsindir. Ne bu hergün aramak? Kılıbık etmişsin adamı :) En ufak şeyde neden aramıyor, ne yapıyor... yaa adamı bi rahat bırak :) geçin bunları artık kendinize gelin adamı hasta etmeyin :)

0|0
    0|0
  • cevabın burda link

0|0
    0|0
  • Kontürü yoktur çocuğun ya.

0|0
    0|0
    • yok bedava dakıkaı var ve faturalı

• Neden o arayacak hep? Neden sen aramıyorsun hiç? Ya da hatırını veya nasık olduğunu sormuyorsun?

0|0
    0|0
    • ya onunn bedava dakıkası var ondan o arar benı ben caldırırm o gerı arar

• ne alaka ya

• Görürsün alakayı.

• ayrılmıştır belki senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sabır biraz işleriyle uğraşıyordur

0|0
    0|0
  • buna bu kadar üzülüyorsan ben daha kötülerinde sana ne olacağını düşünemiyorum..zamana bırak..belki aramayı unuttu,belki çok yorgundu..belki eve geç geldi ve senin uyuduğunu düşündüğü için aramadı..

0|0
    0|0
    • benımm uyumadıgımı bılıyo ve armayı nasıl unutrkı

• bi de şöyle düşün;belki iş yerinde canını sıkacak bişey oldu,konuşmak istemedi kimseyle..seninde anlayışla karşılayacağını biliyor..bu yüzden bugün diil,sonra ararım diye düşünmüştür..ya da sinirlidir bişeye sana yansıtmak istememiştir..olasılıklar uzar gider..bilmenin tek yolu adam akıllı konuşmak

• kafana taktigin seye bak.aynisini ben 2 haftadir yasiyorum yogunlugundan dolayi arayamiyor.üzülme özleyince arar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...