Bugün neden bu kadar gerginim?

bugün neden bu kadar gerginim acaba arkdaşalrım konsere gidip bana hiç kimsenin haber vermemesindenmi yoksa eski sevgilimin ayrıldıktan sonra verdiği eşyanın parasını istemesindenmi yoksa işte olmayınca evde köz köz oturup yemek yiyip kilo aldığım içinmi ve kıyafetlerimin eskisi gibi olmadığı içinmi yoksa ayrılığı halen dahha atlatamadığım içinmi yoksa kendi içime çekildiğim içinmi yoksa birşeye adım atmak isteyip atmadığım içinmi yoksa insanlara verdiğim emeklerin hep karşılıksız çıktığı içinmi nedennnnnnnnnnnnnnnnnn bu kadar gergin ve huysuzsum neden canım bu kadar sıkkın :(

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkes başka şeylerle sınanıyor..Hiçbir şeyden şikayet etmemelisin..Önemli olan bize verilen zamanı nasıl değerlendireceğimize karar vermek..

0|0
    0|0
    • AMA NEDEN BÖYLE OLYO HEPSİ BİR ARADA

• sabır dilyoruum Allahtan :(

• Ey iman edenler! Sabır ve namazla Allah'dan yardım dileyin. Şüphesiz Allah sabredenlerle beraberdir.BAKARA SURESI/153.AYET

Yaptıklarının karşılığı olarak kendilerini ne kadar büyük bir neşe ve mutluluk beklediğini hiç kimse bilemez./SECDE SURESI/17.AYET

• Hediyenin parası mı istenirmiş ya o ne iğrençlik öyle:S

0|0
    0|0
  • hepsini topla sonuç işte :) sevgilin ne almıştı da parasını istiyor o kadar kişiliksiz biri mi yoksa sen kötü bir kız misin ondan mi istiyor geri

0|0
    0|0
    • BEN KÖTÜ BİRİ DEĞİLİM O ONUN KİŞİLİKSİZLİĞİ AYRILIYOR SONRA ARKADAŞ KALALIM DİYOR ONDAN SONRADA MSJ ATMIYCAM SANA DİYORUM ATMIYORUMDA BİRDE İNSAN MSJ ATAR DİYOR KENDİSİ İNSAN YA BENDEN AYRILMIŞ PARASINI STİYOR O KADAR KİŞİLLİKSİZ İŞTE

• çok merak ediyorum öyle pinti birisi kaç paralık birşey aldı sana. Ver parasını kov gitsin o ne be öyle

• boşver :( yaaa elektronik birşey yarın ödeyecem o parasnı muattap bile olmuycam

• ...

"yoksa eski sevgilimin ayrıldıktan sonra verdiği eşyanın parasını istemesindenmi "

** Bu cidden insanın canını sıkarmış,okurken beni bile sıktı.

0|0
    0|0
  • Bu kadar olay olduysa iyi dayanıyosun yinede

0|0
    0|0
  • değersiz şeylere aşırı değer verdiğin için..

0|0
    0|0
  • bazen oluyor ıste...

0|0
    0|0
  • sakin ol kendine bir hobi bul

0|0
    0|0
  • Gergin olmaman için hiç bir sebep yok gerilmeye devam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende çok gerginim hemde çok

0|1
    0|0
  • bütün bu nedenlerin hepsi birleşince böyle bir ruh hali oluşuyor

0|0
    0|0
  • dert bi geldi mi kolay gitmiyo işte..kanırta kanırta acıtıyo..ama kötü günlerin olduğu gibi iyi günlerde olur elbette..sadece sabır..çoğu şeyi kendinde yapabilirsin..git kahveni iç,sinemaya git,konsere git..diyet yap,yürüyüşe çık..arkadaşsızlık bence kalabalıktan iyidir..hiç diilse kazık yemezsin..aynı şey sevgili içinde geçerli ;)

0|0
    0|0
    • arkadaşlarım beni unutuyor 2 ay boyunca sevgilimden ayrıldım acı çektim kendi içime çekildimonlara hiç bizaman katılmadım hep sevgilimin yüzüden şimdiyse yanlız kaldım beni hatıraıyorlar bile eskisinden dahada kötü çok üzülüyorum :( dostlarımsa başka şehirlerde görüşemiyorum bile arkadşlarımda olmayınca daha da çok üzülüyorum ne yapmalıyım benmi içlerine girmeye çalışayım yani :(

• bilmiyorum ya öyle demezler umrunda değilimki kimsenin plan yapyolar haber vermiyorlar işte bu kadar arkadaşlar :( ama belki bendende kaynaklaıyordur bütn bunlar kendi içime çekildiğim içindir

• kesinlikle öyle..herşey sende başlar,sende biter.sen kendini soyutlar insanlar hatırlamak için uğraşmaz..atılgan ol hatta eski sevgiline ''sen olmasanda güçlüyüm'' izlenimini ver.güçsüz görmesin seni sonra bi havalar bi havalar sorma :D

• Geniş düşünmek zorundasın.Şuan tüm olumsuz düşünceleri çağırıyosun işlerin daha kötüye gider bak.İnanmasan da pozitif olmak zorundasın.Hayat başka türlü çekilmez.

0|0
    0|0
    • nasıl geniş düşüneyim ki düşünemiyorum neden beni hatırlamıyor kimse :( eski sevgilimin yüzü böylemiymiş

• Ben de çok sıkıntılıyım bikaç haftadır.Ama güzel düsünmeye basladıgın zaman inan cok rahatlıyorsun.Şuan kendine bu eziyeti yapma.Düşün bu kadar aciz biriymiş.Bi kağıt al onun sevmediğin tüm özelliklerini yaz.Aklına geldikçe o kağıdı oku.Her şeyi yok et bi daha irtibata geçme eğer gerçekten unutmak istiyorsan.

Yükleniyor...