Neden ''ağlama'' diyenler hep ağlatandır aslında? Mantıklı bi cevap arıyorum,lütfen..

neden ''ağlama'' diyenler hep ağlatandır aslında? ve neden bu olay önceki yenilen kazıklardan daha çok koyar insana?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• aglatan aglama der cunku, kendi icini rahatlama arzusu vardir. eger aglarsan sen rahatlarsin, aglamazsan o ! karar senin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ağlama diyen seni en çok sevendir aslında ve bir hata vardır ortada buda hak etmediğinden fazla değer vermekten gelir ya gerek sen gerekse o birisi diğerine çok değer verir gözünden sakınır korur kollar saçının teline zarar gelsin istemez ama diğer ise bu değerin farkına varmaz taa ki kaybedene kadar kaybedince de böyle sorar neden ağlama diyen en çok ağlatandır aslında ? eee varlığında kıymeti bilinmeyenin yokluğunda cezası çekilir

1|0
    0|0
  • Sana atılan kazıkları sakla ki gün gelip sana döndüklerinde , oturtacak yerin olsun . Ağlama demem kimseye varki bi bildiği ağlıyor .

1|0
    0|0
  • Şahsen '' Ağlama '' dediğimde,çok kızıyorum o yüzden dyorm

0|0
    0|0
  • aglama der ama karsısındakını dusunmeden.

0|0
    0|0
  • bilemedim :/

0|0
    0|0
  • çok seven çok ağlatır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunlar önemsiz şeyler benim sana atacağım kazığın yanında.Bunlara ağlayıpta gözyaşlarını israf etme nasılsa ben fazlasıyla ağlatıcam.Demek istemektedir esas oğlan:)

1|0
    0|0
  • ağlama zırıltına dayanamıyorumdur o aslında ağlama kalbim buna dayanamıyor değildir çünkü.

0|0
    0|0
  • neden mi? insanlar bencil

1|0
    0|0
  • bos isler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...