Kızlar için kendo mu, aikido mu?

ben daha önce 3 ay kadar kick boksa gittim hepsi erkek olduğu için benim için zor oldu aslında erkek olmalarında sorun deyilde bildiğiniz kız olmam sebebiyle bıraktım. şimdi bu iki spordan birine gitmeyi düşünüyorum. istanbuldaki kurs yerlerini ücretlerini biliyomusunuz ayrıca kız varmıdır bir kaçtanede olsa yeter

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Muhammed ali nin bir sözü var antremanda ter dökmiyen ring'de kan döker hangi sine gittigin önemli değil dövüş sporlari zaten temel olarak bir çok haraketi değiştirerek birbirne benzemektedir sen ne kadar azim ve istekle idman yaparsan o kadar verim alirsin salonumuzda 14 tane kız ögrenci var karşılıklı boksda bir çok erkeğin korkulu rüyalari oluyor yumruklari tavsiye istersen bir salona gidip direk kayit olma en az 2 idmani izle hocai özellikle hocayi izle etrafda egolu insanlar var mı diye bak bunlara dikkat et hoşuna gidiyorsa konuşur kaydini yaptirip idmana başlarsin.. başarilar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aikido git istersen. Ama Hapkido gidersen kendoda öğretilenleride öğreten yerler olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Silifke'nin yoğurdu :)

0|0
    0|0
  • krav maga düşün

0|0
    0|0
  • aseton ile ojeyi aldığı kadar unla karıştırıp vücuda sürün erkekler yaklasamıyor süper..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendo için beyoğlu'nda bir merkez var, fiyatlarını bilmiyorum.

aikido için pek çok yer var. ben moda'da olan ile (ahmet kösoğlu) görüştüm. aylık 200 tl, haftada üç gün. fiyatlar İstanbul genelinde aşağı yukarı böyledir diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...