19umdayim ama hala yuzme bilmiyorum?

19 yasima geldim 20ime giricem neredeyse hala yuzme bilmiyorum. Korktum zamaninda ailem ugrasmadi ne kurs gordum ne bir sey denize girerim ileri giderim havuzda oyle ama kendimi suya birakamiyorum. Kursa gitmeye cekiniyorum birebir bayan bir ogretmen ders verirse anca kabul ederim boyle bir sey mumkunmudur napicam ya arkadaslarimla tatile gidicem ama utaniyorum

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• tekniği var güzel kardeşim suyun üstünde kalmak için kollarını sürekli dışarıya doğru aç suyun içinde ayaklarını da bisiklet pedalı çevirir gibi çevir sürekli , yavaş ve sakin bir biçimde :)

0|0
    0|0
  • Korkma yeter bırak kendini suya

0|0
    0|0
    • Ya yuzme bilmedikten sonra biraksam nolur direk batiyorum bogulayimmi asjadjsajks zaten korkuyom

• Uçuyor gibi bırak yerçekimi yok fazla değil

• Öncelikle arkadaşlarınla toplu olarak denizlere, havuzlara gideceksin yüzmeyi çok iyi bilen en yakın oldugun arkadaşından rica edersen duruma anlayış göstericektir hocalar falan boş iş en iyisi arkadaşın dostun bende yüzmeyi bilmiyodum yaşım 17 arkadaşlarım sağolsun öğrettiler

0|0
    0|0
    • Neden hocalar bos is?

• Hocalar eğitim verirken eğlenmezsin öğrendiğin şeyden ama arkadasın ogrettımı daha eglencelı oluyor hocalar para alıyor arkadasın para almıyor vs vs vs

• Bence cok sakaya gelicek bisey degil ondan hoca egitimi daha iyi ama yinede tesekkurler

• Yanına öğretecek bir arkadaşın olsa denize falan gitsen iyi olur. Tuzlu suda daha kolay öğrenirsin. Ben öğretmiştim bir arkadaşa. 1 saat içinde baktım rahat rahat yüzüyo istediği gibi.

0|0
    0|0
    • kendimi suya birakamiyorumki korkuyorum

• Kurs dusunuyorum ya ozel ders o yuzden

• özel dersi boşver ya. Arkadaşlarınla git samimi bir ortamda rahatça çalış. Şimdi özel derste hocanın gözüne girmek için stres yapıp başarısız olabilirsin. Rahat olman lazım öncelikle

• Ben de 20 yim biraz yüzmeye çalışmışlığım var kulaç atıp ilerliyorum ama kendimi su üstüne tutamıyorum ve batıyorum.

0|0
    0|0
  • kesin çözüm söylüyorum... birine söyle seni gidick bıyunun yetmediği yerde bırakıcak. sonra sen dünyanın en iyi yüzücüsü olucaksın

0|0
    0|0
  • Cankurtaran bröve'm var, ramazandan sonra 3 günde öğretirim. Hem de teknik

0|0
    0|0
  • Ben kendim öğrendim yeterki mantığı kavra kendini suya bırak çok batmadigini anlayacaksın ;-)

0|0
    0|0
  • ben öğretiyim

0|0
    0|0
  • Ogrenebilirsin prof egitik al

0|0
    0|0
    • Umarim ogrenebilirim.. Ne kadar surede ogrenebilirim acaba

• Fazla surmez 1 ayda ogrenirsin sonrasi nekadar gelistirdigine bagli

• Tesekkur ederim ya

• bende bilmiorum yas 21 cukumu suya sokuk cocuk gibi geri kaciom hicde ceknmiom :)

0|0
    0|0
  • oda bir şey mi bende nerdeyse yirmime giricem hala milli olmadım :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• biraz emek harcasan yüzmek yürümek kadar basit bir reflekse dönüşecek

0|0
    0|0
    • Havuzumuz yok yazligimiz yok tatilde gittigimiz yerde kalabalik essek kadar kizim ogrenmek biraz komigime gidiyor

Yükleniyor...