Neden Lucescu Galatasaray'ı istememiş olabilir?

Çok istenildiği halde gelmek istemediğini ve ukraynadan ayrılmak istemediğini söyledi?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Shaktar gibi kulüp varken galatasarayi ne yapsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Neden Galatasaray'ı bu kadar büyük görüyorsunuz adam gelmek zorunda değil imkanları ve kariyeri yerinde, adamın geleceği zaten yoktu Aysal millete yutturmaya çalıştı bir an

0|0
    0|0
  • Shaktar başkanı ahmedov kesenin ağzını açtı ve luce nin yerine adam bulamayacağını belirtti. luce de kalmayı seçti

0|0
    0|0
  • Sence sen Lucescu olsab Shakhtar donetksle 5 sezon üst üste şampiyonluk yaşayıp her sene Şampiyonlar ligine katilip başka bir takıma gitmeyi tercih edermisin

0|0
    0|0
  • adam başarılı oldugu halde kovduk fatih terimi getirdik... egosu tavan adamın nefret ediyorum elemandan.. elaman işte ne bu ya... luceye haksızlık yaptık... bende gelmezdim

0|0
    0|0
  • Tek sebeb Türk kızları. Ukrayna'da adam çarşıya çıkınca keyfi yerine geliyor :)

0|0
    0|0
  • istemediği için.

0|0
    0|0
  • kim adrian limayi birakip katy perrye gider? buda o yuzden

0|1
    0|0
    • Katy perry kotumu

• bir adrian degil hem en. azindan bir aile kadini degil katy siktirmedigi kalmadi amerikada

• bilmemki ay kiz

0|0
    1|0
  • adama para yığdılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• görmüştür bu kulüpte mükemmel başarılar da alsan 1,2 maçta yenilince ipin çekiliyor ben napacağım bu kulüpte demiştir. ben olsam ben de aynısını yaparım

0|0
    0|0
  • Luce istemiyorum demedi. Senin sorularına bundan sonra sakin cevap vericem tatlı şey. Kim olduğun da bariz zaten. Neyse.

0|0
    0|1
  • Lucescu Galatasaray a gelmeye dünden razıydı gelmek istemeyen adam sözleşmesini feshetmek için kulüp başkanı ile görüşmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...