Kitap kurtlarının dikkatine

Arkadaşlar önerebileceğiniz sürükleyici ve güzel bir roman varmı? Polisiye olur, aşk romanı olur hiçbiri farketmez.Yanlız mümkünse kalın olsun minimum 400 sayfa daha aşağılarına bakmam bile

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Bir kovaya kitap önermek zordur.Çoğunu okumuştur zaten:)) Sen bize öner:)

0|0
    1|0
    • :)) Stephen king Tolstoy ve dostoyevski hayraniyim.hemen hemen butun kitaplarını okumusumdur ozellikle Tolstoy <3

• hahaha boşuna dememiş atalar bir acı kahvenin kırk yılı hatırı var diye:))

• evet o atasözünün neden söylendigini 24 yil sonra ögrendim sayenizde :) cok tesekkürler bilgime bilgi kattiniz

Erkekler Ne Diyor 16

• Şua okuduğum " Aklında Bir satı Tut " tavsiye ederim..

link burdan inceleyebilirsin

2|0
    0|0
  • son harfiyat - hertemas iz bırakır (bir adli tıp kuralıdır bu arada )

1|1
    1|0
  • Okudun mu bilmiyorum fakat " Aklından Bir Sayı Tut " kitabını tavsiye edebilirim sana .

1|0
    0|0
    • Yok okumadım onu arastircam teşekkür ederim :)

• Mutlaka okumalısın . Uykun geldiği anda uykunu kaçırıp , sonunda ne olacak acaba dedirten , keskin virajlara sahip , akılcı ve sürükleyici bir kitap .

• Ooo tam istedigim gibi :) hemen almaliyim Tesekkurler

• ilahi komedya

1|0
    0|0
  • Kemal Tahir - Esir Şehrin İnsanları

0|0
    0|0
  • Clive Cussler'ın kitaplarını öneririrm son derece sürükleyicidir. Mecera kitapları yazıyor okursan kesinlikle zevk alırsın ;)

0|0
    0|0
  • Açlık oyunları serisi

Sherlock Holmes

0|0
    0|0
  • Bir coğrafyacının kütüphanesi - jon fasman (398 sayfa ama :( :) )

0|0
    0|0
  • kitapları kalınlıgına göre degerlendiren birinin varlığına ilk defa şahit oluyorum.

1|1
    0|0
    • Napim huyum kurusun.sevmiorum ince kitaplari hic ilgimi cekmiyorlar...

• Kiloyla satılıyo bizim burda adres vereyim mi?

1|0
    0|0
    • Ok olur :) ben bı 10 kilo alayım olmazsa

• Ben seviyorum bunları.Kitap okumak sıkıntı değil benim için hobi entel olucam okumadığım kitapları okudum diye yazmam :)

• Gayet türk ve dünya klasiklerinden okumuşluğumda var. Bakıcam dediğin kitaba da :)

• 1 gecelik ve kalın br roman

Saatleri Ayarlama Enstitüsü

0|1
    0|1
  • hitler bana dedi ki? ve iskender...

0|0
    0|0
  • Paul Auster - New York Üçlemesi

0|0
    0|0
  • Olasılıksız, güzel ve sürükleyici

0|0
    0|0
  • osman aysu - sönmeyen ateş, casus

0|0
    0|0
  • elif şafak-aşk

0|0
    1|1
    • Onu okudum coktan.zaten sayfasıda az sevmiyorum oyle kitaplari

• elif şafak okuyorsan sen edebiyattan anlamıyorsun dostum okumanı geçtim oku. hele öneriyorsan sen roman okumamışsın henüz

Kızlar Ne Diyor 8

• 399 olsa olmuyomu, bakmazmısın...

1|1
    0|0
  • tarihi aşk-Düşler Krallığı,Sen Gelmeden Önce,Mutluluk,Seni Beklerken...

Fantastik Macera-Anita Blake serisi,güneyli vampir serisi,Düşüş,Fısıltı...

Bilim kurgu-fantastik-Melekler ve Şeytanlar,kayıp sembol,çember serisi (yeşil,beyaz,kırmızı,siyah)...

hangi tarzda kitap okumayı seversin,ona göre yazıyım?

0|1
    0|0
    • Sana bisey diyimmi kitap olsunda tarzı onemli değil.yanlis bilim kurgu pek ilgimi çekmiyor o kadar.ama tarihe bayılırım ama sürükleyici olması onemli

• okunacak o kadar çok kitap var ki seç beğen al oku.yukarıdakiler var aşk-tarih en iyisi yazarları yazıyım sen kitaplarına bak.Judith Mcnaught,Julia Quinn,Nora Roberts...

• Ok tesekkur ederim bakarim simdi netten hangileri ilgimi cekiyosa alirim artik

• Aklından bir sayı tut.

1|0
    1|0
  • şu çılgın türkler.

0|0
    0|0
  • 0|2
    2|0
  • Sil baştan,empati,melekler ve şeytanlar,kayıp sembol,dijital kale gayet güzel kitaplar.

0|0
    0|0
    • Sil Bastan kayip sembol bunlari okudum Evet cok guzeldiler ikiside.melekler ve Seytanlari okumadim henuz

• ama bestseller okumayanida dövüyolar yani :) özellikle dan brown candir. da vincinin sifresini cözmeyen yok mesela :)

• yirin :)

• Aşk ve Gurur

Green mile

Jane Eyre

Dracula

Başka şansın yok

Kimseye söyleme...şimdilik aklıma gelenler:)

0|0
    0|0
  • ahmet ümit istanbul hatırası. grange siyah kan

0|1
    0|0
    • Siyah kan Evet duydum hatta alacaktim ama vazgecmistim

• ah gençlik kayıp gençlik ahmet ümit okuyor zavallı gençlik hayat damarlarının hepsi kpmuş sanatsız gençlik

• ahmet ümitin kitaplarını okumadıysan yorum yapma bence sonuçta tercıh meselesi. evet grange siyah kan kesinlikle alıp okumalısin. :)

Yükleniyor...