Galatasaray David Moyes'i İstanbul'a getirmiş, düşünceleriniz?

Galatasaray geçen sene Manchester United ı çalıştıran ünlü teknik direktör David Moyesi İstanbul a getirmiş sizce imzalar atılmalımı? Yoksa diğer adaylar Löw ve kilinsmanamı yönelmeli?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hani luce gelecekti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• belli bisi yok henuz.. löw gelirmi sanmiyorum tucher gelmedi
    acikcasi hikmet karamana bir sans versek daha iyidi ya:9

0|0
    0|0
  • Keşke Şenol Güneş ve Denizli gelsydi ne var bu yabancıda bilmiyorumki.

0|0
    0|0
  • Artık hiçbir ümidim yok ne yönetimden ne de bu takımdan. Kim gelirse gelsin birşey farketmicek. Anadolu kulüplerinden farkımız yok. Ne hocamız belli ne transfer ediceğimiz oyuncular. Çok kurumsalız maşallah. Gerçi futbolcularla arasını iyi tutmayan gidiyor bu takımdan. Selcuk ile burak piçi manciniyi yediler. İstedikleri zaman oynuyorlar istemedikelri zaman yatıyorlar. Önce takım içindeki yılanların başı ezilmeli sonra hoca getirilmeli.

0|0
    0|0
  • eğerki bu adamla sözleşme imzalasınlar bu sene forma almıyorum dergi aboneliğimi iptal ettiriyorum hattımı taşıyorum ayıptır ya moyes te kim hiçbişi bilmiyosan hamza hocayı getir demin okudum haberlerde sinirden elim ayğım titriyo

0|0
    0|0
  • başarılı olur

0|0
    0|0
  • David Moyes Everton'da iyi işler yapmıştı fakat Manchester Unidet'da çok kötü bir sezon geçirdi... Ama yine klas bir adam başarılı olabilir ama bir seçim yapmak gerekirse ilk sırada kesinlikle Löw

0|0
    0|0
  • Cok sevindim ikinci elemancini vakasi geliyo :)))))))

0|1
    0|0
  • Manu yıllar sonra Avrupa'ya gidemedi biz küme düşeriz herhalde

0|0
    0|0
  • bir futbolsevmez olarak samimi hislerimle soruyorum: "kim lan bu moyes? şey gibi oldu bu haa? cumhurbaşkanlığına yunus bülbülü aday göstermek gibi...

0|0
    0|0
  • Bu adam olur mu olmaz mı bilmiyorum ama Löw çok zor bence

0|0
    0|0
  • Yabanci teknik direktör getiriyorlarsa sabir etmeleri lazim ama türk basininda sabir denilen birsey olmadigindan basarili olmasi cok zor bence.

0|0
    0|0
  • Löw ya da Heynckes olmalı kesinlikle.

0|0
    0|0
  • 6alatasaray bu işi ç6buk sonuçlandırmalı

0|0
    0|0
  • David moyes Manchesteri batırdı şimdide Galatasaray da mı gereksiz bir hoca klinsmanı alsınlar

0|0
    0|0
  • geldiği gibi geri gider inş.

0|0
    0|0
  • bir fenerli olarak Allah kerim fatih Terim!

0|0
    0|0
  • David moyes iyi teknik direktör ama bence klinsmann olsa çok iyi olur türkiyenin tarzına uyar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...