Buna göre hangi spor yapılmalı sizce?

merhaba arkadaşlar. Ben üstümü omuzlarımı falan geliştirmek istiyorum. Bunun için hangi spor yapılmalı cevap verirseniz sevinirim :)

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Bilen bilmeyen herkea yazmış. Iyi yorumlar da var ama gereksiz diyen, seni kabullenen boyle kabulensin diyen gerek yok diyen yakismaz diyen kıza gerek yok diyenler bir bok bilmiyorlar. Öncelikle bunun için ağırlık kaldırarak yani fitness ile calismalisin fakat bir bolgeyi surekli calistirmak yani senin durumunda omuzlarıni calistirmak asimetrik yani estetik olmayan vucuda sebep olabilir bu konuda bilgili konuya hakim bir hoca eşliğinde salonda calisabilirsin. Evde bir seyler yapsam olmaz mi dersen olur ama dikkatli calismak gerekir bir erkek gibi genis omuz ince belin olursa cekici oluyum daha iyi vucudum olsun derken daha kotu bir vucut yapabilirsin. Evde push ups, dumbell lateral raise, military press bend over raise hareketleri ile bir program yapilabilir. Detayli bilgi almak istersen mesaj at. :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim sanırım vazgecebilirimm :)

• Cok tesekkur ederim :) uygulamaya karar verirsen beni ekleyip mesaj atabilirsin simdiden başarılar :)

• Peki :)

Erkekler Ne Diyor 26

• Yüzme iyidir

0|0
    0|0
  • Sadece üst omuz geliştirirsen, şuanki halinden daha itici bir vücudun olur.

Altı ve üstü eşit genişlet, omuzlara en son 1 tık faazla yüklen. Salonda hocaya derdini izah et o sana yazar bir program.

0|0
    0|0
  • Yüzme bütün kasları geliştirir benimde tavsiyem yüzme olacak ama ben bilmiyorum :D hentbol, voleybol , fitness te olabilir belki :)

0|0
    0|0
    • Sanırım cevaplara göre burada hersey olabilir :) Sanırım denersen yüzme ve mekik denetim :)

• Tesekkürler

• :))

• niye bar body-guard ımı olacaksın ?

0|0
    0|0
    • He evet :D
      Omuzlarım darr

• Peki teşekkür ederim

• önemli değil bir kadın için en önemli şey seksi olabilmektir.

• Jessica putnam gibi olmak istiyorsun fitness yapmalısın fakat sonuçlarına katlanırsın. Iyi bir hoca eşliğinde yönlendirilmen lazım.

0|0
    0|0
  • bence umuzların kısayken bin kat daha güzelsindir ama sen bilirsin tabi yinede senin kararım (nası ayar veriyorum)

0|0
    0|0
    • Ahaha Teşekkür ederim :D üstüm belim falan zayıf altım genistir onun için istiyorum

• bence kabullenen olduğun gibi kabullenmelidir hiç çaba sarfetmeye gerek yok

• Peki

• Omuz diyince atilirdim ama kiz degil misin omzu napacaksin :) bosver olmuzu bel ve bacaklari yak en iyisi. Onlar iyisie onlari koru :)

0|0
    0|0
  • Yüzmeye git

0|0
    0|0
  • gulle cırıt atma tam sana gore

0|0
    0|0
  • omuz istiyorsan yüzme

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi tek geçerim.

0|0
    0|0
  • yüzmelisin yaz kış :D
    kendimden biliyorum :D omuzlarımı beğenirler

0|0
    0|0
  • Barfiks çek :)

0|0
    0|0
  • barfix-şınav

0|0
    0|0
    • barfix falan iyi :D

• Ovvv anladım :D Teşekkür ederim :D

• Yüzme birebirde kıza omuz yakışmaz diyim.

1|0
    0|0
  • basketbol oynayan kız <3

0|0
    0|0
  • Kürek çek sandalda

0|0
    0|0
  • Şınav ve mekik çek.

0|0
    0|0
  • Yüzme tabikide.

0|0
    0|0
  • Voleybol önemli tabi ama yüzme kadar değil

0|0
    0|0
  • Niye boyle biseye ihtiyac duyuyon ki

0|0
    0|0
  • voleybol

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldır ne diyim:)

0|0
    0|0
  • sınav çekebilirsen çek 100 sınav programı yaz googleye harika br program ben ççalışmaya başladım

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • Öyle parça parça yapabileceksen benim kollorada bir el at

0|0
    0|0
    • Ben kendime yeterim sadece lüzum yok

Kızlar Ne Diyor 3

• spor spordur yap gitsin panpiş

0|0
    0|0
  • YÜZME...

0|0
    0|0
  • Omuzların bedenine uygunsa , geliştirirsen yakışmaz.

0|0
    0|0
    • Üstüm sadece biraz zayıf o kadar

Yükleniyor...