Kızlar sorum sizlere... kızlar sorum sizlere.?

Kizlar 5 yıldır evliyim 170 boyuna 100 kg ağırlığında iri kaslı göbek li bir beyim biraz kiloluyum karın ve göğüs bölgesindeki fazlaliklardan nefret ediyorum daha once badi sporu ile uğraşıyordum bekar ken şimdi ise tekrar gitmek istiyorum fakat eşim iste medigini söylüyor bende düzgün bir fizige sahip olmak istiyorum esimse beni böyle begeniyormus ama ben kendimden hoşlaşmıyorum SİZCE KASLI DÜZGÜN FIZIKLI BIR BEY Mİ TERCIH EDERSINIZ YOKSA TURK ERKEGI TIPI GOBEKLI MI TERCIH EDERSINIZ SIZCE NE YAPMALIYIM TEŞEKKÜRLER

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim nasıl beğendiğimiz bizim sevdiğimiz insanları ilgilendirir seni de eşin burada milyon tane kız kaslı zayıf sevsin seni alakadar etmez ki önemli olan eşin o da seni böyle beğeniyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence doktora gidin yine bir zayıflamanızda fazlalıklarınızın gitmesinde fayda var :) eşinize kilolordan dolayı çeşitli hastalıkların çıkacağını söyleyin zaten öyle sizin 20 kilo vermeniz gerek rahat

0|0
    0|0
  • karın seni öyle beğeniyo sen ne ayaksın sorma gereği duymuşsun bide?

0|0
    0|0
  • Fazla kilolarınızdan dolayı şikayetçiyseniz mutlaka bundan kurtulun derim sağlığınızıda etkiler bu fazla kilolarınızdan kurtulun !

0|0
    0|0
  • karakterine göre ikisinden birini seçerdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...