Fitnessla ilgili 2 sorum var?

geçen hafta fitnessa başladım 5 seans gittim çok aktif olmayan genelde masa başında olan biriyim şimdi daha iyi hissediyorum kendimi ama antremana gittiğimde aynı gün sadece yorgunluk oluyor ama ertesi gün sırtım omzum ağrımaya başladı her zaman böyle olmuyor sizce normal mi birde gece balkonda uyuyorum ondan olabilir mi?

diğer sorum şu ne kadar protein almam gerekiyor günlük ona göre bir önerebileceğiniz yemek programı var mı boy 1.87 kilo 82

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Her kilon icin 2.5 gr protein yani 205 gr protein yeterli agrilar normal sonradan gecer gittigimden biliyorum

0|1
    0|0
    • 205 gr proteini nasıl alabilirim günlük kardeşim doğal yoldan

• Kilo başina 2.5 gr kardeş

• Kilo basina 205 degil kendi kilosu icin 205 ayrica bende netten okumustum zamaninda protein tozuyla tamamliyorlar heralde

Kızlar Ne Diyor 3

• ağrılar normal fakat antremanını bitirdikten sonra eğer soğuma hareketlerini yapmıyorsan ondan dolayı da ağrı olur onu ihmal etme.

0|0
    0|0
  • kasların çalıştığı için ertesi güne ağrının olması çok normal.

protein ağırlıklı beslenmen uygun ama beslenme uzmanına danışman daha uygun.

0|0
    0|0
  • Oluyor bendede önemli değil öyle sık sık değilse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yeni başladıysan çok doğal zaman la geçer, vücut olarak yapılı birisin günlük 30 ila 45 gr arası protein alman gerekir en kolay yolu protein tozudu ama doğal beslenirim diyorsan her sabah 6-7 yumurtada iş görür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...