Göbeğim toparlanmıyor...

Tam 15 kilo verdim hergün 1 saat yürüyorum ve mekik çekiyorum özellikle karın bölgemden çok şikayetçiyim o kadar kilo verdim bi 15 kilo daha vermem lazım ama yağlar eridikçe göbeğim daha çok sarktı mekik çektigim halde toparlanmıyo nasıl ve ne zaman dümdüz bi karnım olur? bu arada 73 kiloyum.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• mekik çektikçe yağlar erimez kaslar gelişir ve karın duvarın daha da kalınlaşır,eğer çektiğin mekiğin işe yaramasını istiorsan 1 saat yürüme değil 1 saat koşmalısın

ayrıca mekik alt karın kasları için çekilmez

1|0
    0|0
    • koşmak zamanla bacaklarda kas yapmazmı?

• peki teşekkürler

• rica edrm

Erkekler Ne Diyor 8

• Yeşil çay iç , kaya tuzu ile göbek bölgesine masaj yapcaksın bazı karın hareketleri mekikten faydalıdır google da resimli yada video seklinde bulabilirsin

0|0
    0|0
  • valla bu konuda sna yardımcı olurum, bir kaç şey öneririm ama biraz pahalı tutar. sarkma sorununda olmaz rahat rahat kiloda verebilirsin.

0|0
    0|0
  • biraz daha verirsen olur korkma

0|0
    0|0
  • boy kaç senin yaa

0|0
    0|0
  • ılgınc yaa daha fazla cek mekigı

0|0
    0|0
  • mekik kac set ve nasil cekiyorsun?

0|0
    0|0
    • normal mekik 100 tane alt karın kaslarını çalıştımak için

• normal mekik yetmez zaten hizli toparlanmana. suradan 10 hareketi 30 ar set olarak deneyebilirsin. link

• peki teşekkür ederim

• günde kaç mekik çekiyorsun?

0|0
    0|0
  • korse kullan bence sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• platese başla ,kısa zamanda farkı görceksin ,spor salonlarında daha etkili spor yaparsın ,bende 14 kilo verdim göbek sıfır,

0|0
    0|0
    • düşünüyorum aslında ama spor salonuna gidicek vaktim olmuyo evde de yapabilirmiyim bilmiyorum :S

• rica ederim:) bilinçli spor yapmak cidden başka bişy:)kolay gelsin:)

• tesekkür ederim ama yukarıda 1 saat kosmalısın denmis çok kafam karıştı sence de gerek varmı koşmama? :(

• sporla kilo veriyorsan o da olur merak etme. dediğin gibi mekiğe devam et olmadı pilates yaparsın.

0|0
    0|0
  • bi 10 kilo snraa fitt vee toparlanmış olursun boyun kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...