Aranızda fitnessdan gerçekten anlayan birileri vamı? bikaç şey danışmak istiyorum?

arkadaşlar ağırlık kaldırmaya başlamayı düşünüyorum döküm ağırlık alırım belki paket şeklinde spor salonuna gitmek istemiyorum birde bu yüzden size iki sorum var birincisi sizce evde ağırlıklarla başarabilirmiyim bu işi ikincisi ise evde ağırlıkla yapılacak program varmıdır yani ev için olan çünkü malum salonda sadece dumbell yok çeşit çeşit alet var onlardan evde yok internette bir program buldum 3 günlük fakat sadece spor salonuna gidenler için belliki... olurmuki ev programıyla bu iş sizce? alıcağım set muhtemelen bu olur www.voitbayi.com/.../Ozellik?PID=1307 belki şu ağırlık sehpasındanda alırım www.voitbayi.com/.../Ozellik?PID=651 küçük bir ihtimal

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Evde kas kütle kazanmak ordur senin amacın kütle kazanımı değilse eğer rahatlıkla bunu başarabilirsin.
    http://i.imgur.com/kJQhlFP.png
    Bu programı uygulayarak genel olrarak gencvefit. com bu siteyi takıp edersen form tutabilirsin.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Evim de yillardir dumble ve halter setlerimle calisirim. Kilom o yüzden hep Stabil kaliyor. Millet yediğimi ictigimi görünce bu halime sasiyor.

0|0
    0|1
  • Evde hafif ağırlıklarla çalışabilirsin , mekik çekebilirsin , dışarıda da yürürsen başarırsın. Kendine yarım saatlik bir rota belirle , gidip gelmen 1 saat olacaktır.2 günde bir 1 saatlik yürüyüş seni gayet forma sokar.

0|0
    0|1
  • Fitness ile ilgili Türkçe büyük bir forum var. Oraya gir bak. Sadece dumbelllar ile yapılacak onlarca hareket göreceksin. Düzenli olarak yaparsan herşeyin yararını görürsün ama salona gitmek kadar etkisi olmuyor dumbellların.

0|0
    0|0
    • giderim ama anca 3 ay sonra bırakmak zorunda kalırım devam ettiremem diye oraya verdiği parayla bari eve bu tür şeyler alup rahatça yapayım diyordum

• p90x. Bir araştır derim.

0|0
    0|0
  • evde 3 gün yapar bırakırsın, spor sosyal bir olaydır salona gidip de ordaki ortamı hissedersen anca kalıcı olur, hem temel ağırlık kaldırma tekniklerini oturtman için de salondaki hocalar sana yardımcı olurlar, her şekilde daha iyi salon

0|0
    0|0
    • hiç sanmıyorum hocaların bişey yapacağını çünkü o zaman personal trainer olurlar ve bu ücrete tabidir spor salonu ücreti hariç hem her zaman gidemem sosyal ortam insanıda değilimdir küçük bir şehirde yaşıyorum ve bazı salonlar bayan bile kabul etmiyor rahat edemem diye oraya vericeğim parayla bunları alıp başlarım diye düşünmüştüm

• sana temel hareketleri gösterdiklerinde personal trainer olmazlar, personal trainer idmanında sana bire bir eşlik eden belirli hareketlerde, bech press, squat gibi seni spotlayan çalışanlardır, küçük şehirde bayan kabul etmeme durumu nedir bilmiyorum malum ülkemizin saçma sapan bir ahlaki yapısı (!) var

• Hayırdır kendine cezamı vermeye karar verdin yoksa biri lerimi dövmeyemi karar verdin.:))

0|0
    0|0
    • kendime ödül bu lazım olursa döveriz birilerinide o işede yaramış olur :D

• Korktum ( _) çapkınlık anında seninle inşallah kaılaşmam (

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...