1 senelik ilişkim bitti bugün :(

kalbim gururum yenik düştü defalarca yapma dediğim ne varsa yaptı çok uyardım size burda herşeyi anlatmam çok zaman alır kısacı sonkez birşeyi yapmamasını söylemiştim yeminde etti ama bugün gözümle grdüm yeminini tutmadı ve ben son olduğunu ayrılacağımı söylmiştim defalrca affettim ve bugün bitirdim cnım yanıyo üzgünüm hemde çok ama böyle olması gerekiyodu sizce hatamı yaptım haklımıyım güvenim yerle bir oldu napabilirdimki çokda sevdim s eviyrmda ama çok kırıldım :(

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yemine gerek görmeyecek kadar " Sadık " olabilmeli insan sözlerine ve Aldatmanın bir bahanesinin olmadığını da anlayabilmeli . Aynı durumu tersten düşünsene , aynısını senin yaptığını ve defalarca yemin ettiğini ve sonunda yeminini bozduğunu . Tepkisi ne olurdu ? Ne O*** luğun kalırdı , ne Fa***şeliğin ... Kırılabilirsin , İçin yanabilir fakat dünyanın sonu da değildir . Ona bugün bir şans daha verirsen eğer , o seni değil - sen kendini aldatacaksındır .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bugün Öğrendim ki ; Ne ilişki sonraları gelen ayrılık yakabilir bir insanı , ne aldatılmak .. Gelip geçicidir bu durumlar . Giden sevgiliyi geri getirebilirken hayat , giden bir Anneyi geri getirebilir mi ki ?

1|0
    0|0
    • haklısınnn ki onunda annesi yok .:/(( off

• vay anasını ne felsefe yaptın be hoca

• Chechen04 Felsefelik bir durum yok ortada . Hayatın gerçekleri diyorum ben bu duruma . Sen Felsefe olarak adlandırıyorsan , saygı gösteririm sadece düşüncene .

• Bak güzel kızım. Dünya şu son yüzyılda senin gibi sevgilisinden ayrılıp hayata küsenlerle dolu. Tüm senin gibi kızlara sesleniyorum. Aklınızı başınıza alın. Ölüm var. Hesap var. Cennet var Cehennem var. Eğer seni hiç terketmeyecek bir sevgili arıyorsan sana ALLAH yeter. Git biraz Kur'an (meal) oku.

1|0
    0|0
  • "defalarca affettim" diye bişey olmaz..

"Ona ikinci bir şans daha vermiştim" den öteye gitmemeli ilişkiler!

Ama insan aşık olunca karşıdaki kişinin yalancı bir .insan olduğunu görmesi için 3 çocuklu ve 10 yıldır evli olması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Sanirim kes, bosver. Bir gun aglamak her gun aglamaktan daha iyi.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun..Sağlığın sıhatın yerinde olsun, buda gelir buda geçer ağlama..

0|0
    0|0
  • hatası neydi? ihanetmi.?

0|0
    0|0
    • yemine tti ve tutmadı bi değeri yokki dediklerimin benim takmaıd gibi nasıl güvenirimki ve defalarca da uyarmıştım

• hım güven sorunu, bunu başaramıyorsa zaten insan nasıl beraber olabilsinki.

• olmuyo zten sürekli cnım yanıyo bıktım artık onu hergün görme ihtimalim olmasa öyle böyle dayanırım ama görünce kötü oluyorum dayanamam dye korkuorum çnkü daha önce dayanamadım :/

• naptı ki çok mu kötü bişe yaptı

0|0
    0|0
  • Başkası ıcın nıye uzuluyorsun annen baban değil ki. emın ol kımse ıcın uzulmeye değmez

0|0
    0|0
  • off :(

0|0
    0|0
  • Üzülme bpşver, sen en doğrusunu yapmışsın. Herkes senin gibi davranmalı bence...

0|0
    0|0
  • biri biter öteki başlar üzülme bence sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Güvenemediğin birini nasıl seversin?Önce güven gelmeliydi.Erken açmışsın kalbini.Şu anki kararın çok doğru.Acı çeksende,üzülsende,özleyip pişman olsan da sakın dönme.Dönmen senin kendine saygısızlığın olur.Uğraşmışsın ama o seni hakedememiş.Yapılacak birşey yok.Kararının arrkasında dur.

1|0
    0|0
    • hergün gözümün önünde 1 sene oldu daha ama 3 sene olmuş gibi ailemle tnıştıeve gelip giderdi ve ben onu hep görücem nasıl dayanıcm kararımın arkdsıdna durucm ama nasıl dyanıcm bilmiyorum =((

• neden bukadar sevdimki ben off :((( nyse sağol yrdımcı oldğun için

• Hatasini bilmek lazim haksizmi haklimi haklimisin haksizmisin..

1|0
    0|0
    • sana birşeyi yapmamak adına yemin ediyo inanıyosunki( bu hatayı daha önce tekrarlamştı bi çokkez affettin son dedin ) ve bugün yeminini tutmadığını görüyosun napardın ?

• Senin yaptiginin aynisindan yapardim sozunun ve yemininin veya soylediklerinin arkasinda durmayan duramayan bir kisiyle isim olmaz

• Sen dogru olanı yapmıssın bosver sadece zamana bırak .

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • niye böyle oldu ki yaa ne yaptı sana :(

0|1
    0|0
    • önemli olan yaptığı değildi bnim için sözümün bi değeri yokmuş bi kymetim yokmuş onu hissettim yapma dediğim ne vrdysa tersini yaptı en son yeminde etti ama tumadı nasıl güvenirimki cnım yanıyo :(( bilemezsinn

• off npıcam ben:S

• zamana bırak bence biraz .s

• geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • başka bulursun boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...