Sevgilisi onu hak eden biri değil. Bir türlü karar veremiyorum yardımcı olun

Çok yakın kardeşim gibi gördüğüm bir kız arkadasım var 8-9 seneliğe dayanan bir dostluk. Kız kardeşim gibidir her an birlikteyiz çok seviyorum ve asla üzülmesini istemiyorum.Fakat bugün öğrendiğim şey konusunda çok kararsız kaldım. Bu kız arkdasımın 6-7 aydır devam eden bir ilişkisi var ve bir çok kez erkek arkadasının hatalarını yakaladı.Bende bu gün sevgilisi olacak dengesiz herifin eski sevgilisiyle hala arada bir konustuklarını öğrendim.Arkadasça bir konusmaymıs ama bunu kız arkadasım öğrense ortalığı yıkar.Asla tahammül edemez başkasıyla konustuğunu öğrenmeye ki sevgilisnin eski sevgilisinden ayrı bir nefret ediyor. Bende kararsızım eğer söylersem ( yeni barıştılar ayrılmıslardı ) büyük ihtimal tekrar ayrılık gibi bir olay yaşanacak ve sonra tekrar barısacaklar. Yada bu sefer tamamen bitti deyip bitirebilir de bilemiyorum. Söylersem çok üzülecek söylemezsem kandırıyomusum gibi hissediyorum sonucta kardesim dediğim kız. Napmalıyım sizce ? Sevgilisi onu hakeden biri değil yani yalanları çoktur . Arkadasım olan kızda melek gibi biridir yani bu cocuk onun ilk sevgilisiyi bu yaşına gelmiş. Sizce anlatmalımıyım ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen işin içine girmeden ama kız arkadaşının bunu fark edeceği bi şekilde bunu öğrenmesine sebep olacak bi durum düşün.Ama bunu senden öğrenmemesi gerecek bi şekilde yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bana kalırsa anlatmalısın.anlattıklarına göre arkadasın bunu öğrenmeyı hakediyor.ama neticede sen de zarar görebilirsin.

0|0
    0|0
  • çocuk abarttığın kadar kötü değildir.arkadaşında övdüğün kadar melek olamaz.ben olsam karışmazdım.ama sen yinede söyle.araları bozulsun

0|0
    0|0
    • Aralarının bozulmasını istemiyorum hele neden ben olmayı hiç istemiyorum.

• o zaman 3 maymunu oynayacaksın

• karışma.. diyim sana

0|0
    0|0
  • Bence direk söyle, öyle insanlardan bundan sonra da uzak dursun.

0|0
    0|0
  • O olayı hiç öğrenmemiş gibi yp bu olaylarıda unut geçer anlatma

0|0
    0|0
  • anlat bence saklama böyle bişeyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• empati yap.

kendini onun durumunda düşün.sen ona kızar mıydın senden bunu bildiğini saklasaydı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...