Büyük bir kalçaya nasıl sahip olabilirim?

21 yaşındayım 46 kiloyum aslında kilomdan çok memnunum gögüslerim 80 belim ince üstümden cok memnunum fakat tek sorunum basen bölgem.
basenım hıc yok denecek kadar az lütfen yardımcı olurmusunuz? kalçamı nasıl genişletebilirim?

0|1
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• squat ve dead lift yapman lazım... kalçayı hem toplar hemde büyütür... ;)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler e. i. c seçtiğin için.. Yardımcı olacağım bişey olursa sorabilirsin

Erkekler Ne Diyor 18

• Çeşitli testler / ölçümler yapılarak sadece "size özel" hazırlanmış bir beslenme+antrenman kombinasyonu ile hedefinize ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kas yağ oranınızı olumlu anlamda değiştirerek amacınıza ulaşmak mümkün olur.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Ya kolay bir yolu yok mu bunun ne yapablirim

• Yani napabilirim şu an

• Profesyonel birisinden yardım alın Anadolu yakasındaysanız anlaşmalı olduğum salonda yardımcı olabilirm.

• squat yapabilirsin, pilates yapabilirsin, ya da youtubeda bir video vardı buldum ama link atamıyorum xper 1 diye. Butt Workout 1 yazarsan youtube da arama kısmına bulabilirsin. İlk antrenmanlar odur.

1|0
    0|0
  • Spor salonuna uğra bence :)

0|0
    0|0
  • tahrik edici sorular bunlar hanımabla

0|0
    0|0
  • çoğu bayan basenden dert yanar bence halinin keyfini çıkar;)

0|0
    0|0
  • boş gördügün yere otur zamanla büyür :D birazda ellet okşat istedigin kıvama gelir sanırım

0|0
    0|0
  • bol yemek ye squat yap sağlıklı beslen ama her önüne geleni değil :)

0|0
    0|0
  • anal takılmalısın

0|0
    0|0
  • bosver olmasın. benım en cok ıstedıgım olçuler.

0|0
    0|0
  • masaj yaptır bol bol :)

0|0
    0|0
  • bişe diyecem de tuhaf olabilir

0|0
    0|0
  • cips kola ikilisi çözüm olacaktır. (eski sevgilimden biliyorum)

0|0
    0|0
  • Eğer öğrenci isen 3 ay tatil yeterince kalcayi büyütmeye yeter :)

0|0
    0|0
  • kendininkini büyütmek anlamında mı sordun:)

0|0
    0|0
    • büyütmek için devir yat derler halk arasında ya da diğer önerilerdeki gibi boş bulduğun yere oturman yiyip yatman falan gerekir herhalde:D

• 80 cm harbiden ince mi sence benim bile 81 cm ki kalıplı olmama rağmen

0|0
    0|0
  • Bnim bir fikrim var ama zor;)

0|0
    0|0
  • gtü görelim bir

0|0
    0|0
  • söyleyelimde 2 gün sonra gel nasıl veririm diye sor dimi.. masaj yaptır şaplattır bolca. şaplak büyütür. yasmin miydi jasmin miydi neydi bir doğum kontrol hapı vardı o kilo yaptırıyor galiba bilen kızlara varsa bir sor hele onu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Squat yaparak. googledan aratip nasil yapilacagina bakabilirsin. Bunun yaninda kas yapabilmek icin protein ağırlıklı beslenmelisin

0|0
    0|0
  • kahve genişletiyor diyorlar onların yalancısıyım :D

0|0
    0|0
  • bence kucuk kalca cok daha iyi

0|0
    0|0
  • Annenin günleri falan oluyorsa onlara katıl 2 ayda sonuçlarını görürsün -_-

0|0
    0|0
  • sureklı otur... kahve ıc demısler kahve yag yakar enerjı verır daha cok hareket edersın.. bende kalcamdan sıkayetcıyım bı turlu gıtmıyor :(.. spor yap hemen sonrasında kalorısı bol olan seyler ye.. bunu kurbanlıklar hemen kılo alsın dıye yapıyorlar :D kırmızı kas kırmızı kas olduktan sonra dene bı etkısı cok gercekten.. cipss tavsıye ederım cıkolata yıne kola cok severım ama yavas yavas cıkarıyorum dene bakalım neolacak

1|0
    0|0
  • kaç cm ki basen ölçün? boyun kaç bir de?

0|0
    0|0
  • millet basenlerden şikayetci sen basen istiyorsun Sasırdım :)

1|0
    0|0
  • Bolcana yee. Sen ne sanıyorsun kadınların kalçası bunun için büyük :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...