Spordan anlayan sevgili arkadaslarim buraya lütfen =)?

Kondisyonumu yükseltmek istiyorum biraz fazla tembellik yaptim son 2 ay cok hareketsiz kaldim, bana ne önerirsiniz?
Bunun icin her gün mü calismam lazim? Ve ne yogunlukta?
Bu havada kosmak falan istemiyorum cok sicak, ama evde yapabileceklerim mesela neler? Step dans da olur mu?

Tesekkürler simdiden bilgilerinize güveniyorum =)

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Merhaba
    Çeşitli testler / ölçümler yapılarak sadece size özel hazırlanmış bir beslenme+antrenman kombinasyonu ile hedefinize ulaşabilirsiniz. Kaldı ki, eğer kiloluysanız, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim :) biraz kilom var, beslenmeme dikkat ediyorum aksam yedi den sonra bisey yemiyorum, karbonhidratlari azalttim bol sebze protein tüketiyorum, kondisyonumu yükseltmek icin her gün mü calismaliyim? her gün 1 saat step mesela?

• Programınıza göre değişir aslında. Şu an için 1 gün çalışıp 1 gün dinlenin bence.

• peki tesekkür ederim :)

• Akşam 6'dan sonra koşabilirsin.

1|0
    0|0
  • Kendini zinde hissetmek istiyorsan sabahları kalktıktan sonra açma germe yap.
    Ama zorlamdan yap.
    Tüm kaslarını esnettir.
    İnternetten kaslarını gevşetmekle ilgili tekniklei araştır.
    Kendini çok çok iyi hissederek güne başlarsın.
    Uzun süredir yapmıyorum ama gerçekten vücut için çok faydalı.

1|0
    0|0
    • anladim tesekkür ederim yapcam bunu, ama bide kondisyonumu yükseltmek istiyorum ben :)

• Break dans zordur ama hiphop tarzı oynayabilirsin.
      İlla batı müziği tarzı oynayacaksın diye de bir şey yok.
      Oryantal oyna.
      Yani içinden geldiği gibi dans ederek, müzik eşlinde kondisyonun artacaktır.
      Başarılar.

• Tesekkür ederim :))

• Tam düğün mevsimi kaçırma dök kurtlarını iyice.:)

1|0
    0|0
    • oynamam ben :D

• Sende benim kafadasın o zaman desene birde çağırmasınlar diye köşe bucak kaçanlardansın yani :))

• aynen öyleyim :))

• spor salonuna gidebilecek maddi durumun varsa buna başla. kardiyo bile başlarsın hergün değil haftada 3 gün ile daha sonra bu tempo yavaşça artar

1|0
    0|0
    • durumum müsait degil malesef evde yapmam gerek

• evde spor mu yapılıyomuş en yakın salona git 4 gün bayanlara olur genellikle

2|0
    0|0
    • evde de yapilir step aletim var ne güzel müzik de var

• Haftada 2-3 gün kardiyovasküler çalışma yapmalısın.

1|0
    0|0
  • Sabah kosusu yapabilrsn haftda 3 gun

1|0
    0|0
    • ama sabahlari olmuyor, 1 kere denedim gözüm karardi sekerim düsüyo ac karna

• saglikli oldugunu sanmiyorum bayiliyordum resmen nefesim kesildi

• 3 ay duzenli kostgm halde bir keresnde butun gucumu kullandm beynim titruyordu :)))
      bir elma ye cik kosuya :))
      Kosu sirasnda falan suda tuketme tikiyo.
      ben aksamlari 9 da kosuyrdm gecn yazin 5 ay fu duzenli kostm sonra biraktm.

• olurrrr

1|0
    0|0
  • kos başka turlu olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...