Nasıl Boksör olurum? :Dd?

Arkadaşlar Boksör olmak zor mu?
Kaç yıl eğitim görmek gerekiyor?

Nasıl olabilirim çevrenizde boksör tanıdıklarınız var mı?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış yerden başlamışsın araştırmaya

kaç yıl eğitim lazım? kaç para lazım? zormu? nasıl olabilirim? bunlar yanlış yerde yanlış sorular. herşeyden önce buna yeteneğinin olması lazım. sokakta dayak yeyip (ki normal bişeydir yenilebilir ) koşarak salonlara giden bende boks yapıcam diyenlerdenmisin yaşın kaç.

istediğin şeyin tam olarak boks olduğundan eminmisin önce bok kickboks tai v. b. kurslar veren yolu yakın bir salon bir hoca bul bir ucundan tutup başla aylık 100-150 gibi bir ücreti olur enfazla. bir süre sonra gerçekten ne istediğini anlamaya başlarsın. kickboks la boks u karıştırma.

0|0
    0|0
    • Yaşım 18. Bu yaşımdan sonra olur mu sence?
      Ömrümde 3-4 defa dayak yedim ama kabullendim geçti gitti ben hem dayak yemek hem dayak atmak için istiyorum ring de herkesin için de dövmek istiyorum :)

• Sokak dövüşcüsü mü olayım serseri gibi :Dd

• gidişat öyle yakınlarda bir salon bul tut ucundan kendin karar verirsen sonra.

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 yılımı geçirdiğim eski sevgilim boksördü. Hatta Türkiye birinciliği var. Ama hemen uzaklaş derim bu spordan. Başka bir spora falan yönel zaten belli bir yaşı geçtiysen milli olamazsın, olamazsan da beş para etmez bu spor :) vücut falan geliştir en azından şeklin oluur :D

0|0
    0|0
    • 1.85 boy 70 kilo var bir de vucud yaptıtan sonra tamamdır da dövüşe girmeyi çok istiyorum o ringde :D
      Neden ayrıldın fıstık gibi adma işte :D

• Öyle olmuyor bu sporun çok içinde olan birçok insan normal değiller :) bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Ama çok istiyorsan ve iş değil de hobi gözüyle bakıyorsan uğraş bakalım ne diyelim :)

• boksör :))

0|0
    0|0
    • sitede öyle yazıyordu valla :D videoda

• Anladım o derece beğeniyosunuz yani bak şimdi daha da hırslandım :D

• sen bakma bana ya o kişiden kişiye değişir :D

• Bir boks kursuna git, turnuvalara katıl adını duyur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• abim ilk basda ben 2 sene icinde ringlere cikyiordum burnum kirildi durdum bir sene sonra yine cikdim ama arkan yoksa tandiigin cok yoksa bir ise yaramaz dayak yer cikarsin :d arkan saglam olacak ozaman kimse yikamaz seni

ama antiramana gelince cok sor futbol gibi degil

0|0
    0|0
    • Yaş kaç bu arada
      2 yılda tek maça mı çıktın :)

• hahhaha abi sen kendini muhammd aliyle birmi tutuyon haha hem senin karsina ayni boyda ayni kiloda biri cikiyor karsina senin karsina 1m70 boyunda adam koymaslar merak etme :))

• Yani demek istediğim boy engel değil.
      Hatta dünyanın en iyisi en uzunu. Ben çok pis adam döverim :D :Dd

• Bunu buraya yazıyorsan senden boksör olmaz abisi :)

0|0
    0|0
    • Nereye yazacam?
      Belki aramızda boksör vardır o cevap verir

• Boks Salonuna Giderek

0|0
    0|0
  • bende olmak istiyorum eğitimi çok pahalı

0|0
    0|0
  • 10 senedir boksörüm şu an yaş 18 milli sporcuyum içinde yüreğinde olması lazım.

0|0
    0|0
    • Bende Kayseri'denim.
      Bende 18 yaşındayım sence 18 yaşında başlasam iyi yerlere gelebilir miyim?

• Hm anladım başlamak istiyorum spor salonları aylık ne kadardır?
      Kaç yıldan sonra ringlere çıkarım?

• 1 ay sana nasıl vurulur felan öğretilir sonra maçlara çıkarsın lisansın olur

• Senden olmaz malesef :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...