Bunalıma girmek için güzel sebep?

ya alt bacağım cok kalın bazı erkek bacağından bile kalın ya inceltmek mümkün mü nasıl inceltebilirim

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• duvara dayan dizlerini sandalyeye oturuyormuş gibi kır ama alttan hiçbir destek alma. tamamen bacaklarınla 5 dakika dur. bunu her gün yap bacakların sıkılaşır. ayrıca inceltmek için de dimdik durduktan sonra kollarını öne doğru uzatıp 40 kere sandalyeye oturup kalkma hareketi yap ama altında sandalye olmasın. işe yarıyor

0|0
    0|0
    • evet dediğin dogru bende aynısını yazacaktım ama 5 dk dayanmak çok zor.. o kadar duramaz ilk başlarda..

• :D O nasıl öneri ya su içiyormuş gibi yap ama su içme, yemeği pişiriyormuş gibi yap ama ocağı yakma :D

• ya işte vicudun ne kadarına dayanabilirse diyorum :D

Erkekler Ne Diyor 7

• benimkinden kalındır kesin :)) spor yap

0|0
    0|0
  • neden inceltmek istiyorsun ki ALLAH sana onu uygun görmüş o şekilde yaratmış bu arada erkekler begenmez diye bir düşüncen varsa yanılıyorsun derim çünkü o tipi sevenler de var

0|0
    0|0
  • valla hacı ben anlamadım

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun

0|0
    0|0
  • ÇOK TAKINTILI Bİ KIZ OLDUĞUNU SÖYLEYEN OLDU MU SANA HİÇ

0|0
    0|0
  • alçıya sar :) benmki kırılmıştı alçıda kalınca inceldi hayla digerinden ince toplayamadı kendini :)

0|0
    0|0
  • erkek bacağından kalın olması normal. ben etrafta hep iri bacaklı kadınlar görüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kaslı bir yapın varsa estetikle anca

0|0
    0|0
  • Bol bol yürüyüş yap , pek anlamadım ama neyse.

0|0
    0|0
  • Brnim de ust :(

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap bol bol , az yemek ye. müzik aç dans et

0|0
    0|0
  • benikide hafif kalın, kaslı olduğu için. sen yine sporla eritirsin kaslı değilde. benimki çok kaslı :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...