Bana dövüş sanatı önerin :D?

#wushu
#taekwondo
#judo
hangisi? fırsat bulmuşken yazın gidiyim :D hani sapıklar filan oluyo ya bende kendiimi bir koruyayım :D :D

Not: Yaşım 19 ama ks'de salladım :D

0|0
10|39

En İyi Erkek Görüşü

• #wushu = bu spor en etkili olan spor dalı hatta yapan kişi JET LEE fakat ögrenilmesi hiç kolay degildir ve uzun zaman gerektirir.
    #taekwondo = çogunlukla tekmeye dayalı bir spordur 1 seneni ciddi anlamda verirsen iyi çalışırsan bir şeyler yaparsın ama sokak dövüşcüsü olamazsın
    #judo = güreşe benzer bir spordur sanıyorum bundada 1 senede iyi seviyeye gelebilirsin
    bunlardan başka bir kick box var birde wing tsun var
    wing tsun bir bayan tarafından geliştirilmiş dövüş sanatı bunu bir araştırmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• 0|0
    0|0
  • eskiden judo yapmıstım sokakta hıc bır ısıne yaramaz en azından sen kullanamazsın. bence kadınlara tekvando daha cok yakısıyo hem bacaklarını ac kapa hosuna gıder. onun dısında bı cok spor var tabı ama kıckboks onerırım hem en ıyı kalorı yakabılcegın ve bacak + kollarınıda calıstırabılcegın bı spor.

0|0
    0|0
  • Juijitsu, hapkido

1|0
    0|0
  • Valla 40 yıllık karateciyim siyah kuşa sahibiyim ama nedense o salona gelen hatunların hepsi de çirkin olur bu sapıklar nasıl sapıksa artık hep de bu çirkin hatunlara sarkıyorlar ben de anlamadım bu işi :D

0|0
    0|0
  • Yapacaksan spor için yap bunu. Zaman öyle kötüleşti ki dövüş mövüş anlamıyor kimse. Geçenlerde kıtalar arası boks şampiyonu bir arkadaşımın kafasına yabanca dayayıp üstünde ne var ne yok almışlar. Yanlış bir hareketin ölümüne bile sebep olabilir. Biber gazı taşıman çok daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Ninjitsu.

0|0
    0|0
  • muay thai ilk önce beni döv ögrettıkten sonra beybi

0|0
    0|0
  • bu devirde dövüş sanatı sökmüyor ne yazık ki. ya biber gazı taşı ya da çakı.
    ben de vücut geliştiriyorum 1 yıldır ama dötüme bir bıçak sokarlar yığılır kalırım yol ortasında yani

0|0
    0|0
    • dötüne bıçak yemek istemiyorsan uyanık ve dikkatli olmalısın öyle bir şey oldugunu sezersen zaten o kişiye arkanı dönmeyeceksin artı vücut geliştiren hantal olur tamam vurunca oturtursun ama hareketli olamazsın bu sporların herhangi biriyle uzun süre ugraşırsan hareketli ve aktif olursun.

• yok amatör bir kulüpte kalecilik de yapıyorum hantal olduğumu pek sanmıyorum. ama bıçak spor dinlemez ki işte. başıma gelmedi gelmez inşallah :)

• # :D
    Bunlar varken doğu tarafından uzak dur bacım. Bünye kaldırmaz.

0|0
    0|0
  • hapkido:))

0|0
    0|0
  • boks boks boks internette arattır videoyu yozgatlı boksör diye 9 kişiyi birden deviriyor tek basına sokakta birebir

0|0
    0|0
  • yağlı güreş
    ata sporumuz :)

0|0
    0|0
  • JKD ve wing chun;;; bilirim ve wushunun da temelidir çok da zor değil öğrenmek , serbest sporlardır

0|0
    0|0
  • Boşver kadin kisminim nazik kibar cilvelisi makbuldür boyle kaba saba sporlarla uğraşma ;-))

0|0
    0|1
  • Judoooooooooo :D

0|0
    0|0
  • cudo dedim demesi kolay ve hoş

0|0
    0|0
  • kafana göre takıl hiç birini sokak da uyguliyamassin uk filmlerini izleyip gaza gelmişsin :p

0|0
    0|0
  • savunma istiyosan kung fu dengeli istiyosan ju do saldırı istiyosan wushu

0|0
    0|0
  • Kanka seçenekler 3 taneyse taekwando , Fikrimi sorarsanda Wing-chun ! Allahıma tokatlarsın milleti :D

0|0
    0|0
  • Aikido bayanlara en uygunu bence

0|0
    0|0
  • kick boks :D

0|0
    0|0
  • Jeet Kune Do en süperidir. İdolün Bruce Lee olsun

0|0
    0|0
  • Serbest dövüş

0|0
    0|0
  • Bir kiza dovus sporu cok yakisirdi zaten, devam et.

0|0
    1|0
  • muay tai :D

0|0
    0|0
  • GGM herkes yapamaz ama ;)

0|0
    0|0
  • sadece yazdıklarından seçeceksek taekwondo

0|0
    0|0
  • krav maga