Türk kızları neden spor yapmaz.. fiziklerine dikkat etmezz?

türk kızları neden spor yapmaz.. fiziklerine dikkat etmezz...

0|0
28|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 27

• Adet ve alışkanlık haline gelmemiş

0|1
    0|0
    • kesinlikle en büyük sorun bu ama biraz dikkat etmeli insan kendine..

• İNSANLAR aman isim gucum yoktamı spor yapacakmısım fadımenin dugununde gobek atarkende spor yapmıs sayılıom KAFASIYLA YASADIKLARİ İCİN

0|1
    0|0
    • Hahah bu yorum güzeldi :) koptum

• Ben dikkat ediyorum yürüyüsümü yaparım sabahları , yüzmeyi cok severim , yediklerime dikkat ederim falan.

0|0
    0|1
    • tebrik ediyorum ;) çevrendekilere örnek olmalısın..

• ben yapıyorum gayette düzenli yürüyüş ve barfiks çekiyorum :D

0|1
    0|0
  • yapar da eder de

0|0
    0|0
  • olayi turk kizlari ile sinirlandirma amerika obeziteyle yillardir mucadele ediyor ama sonuca varmis degil hepsinin masallahi var yag tulumu gibi eden yine ediyor sahsen ben turk kiziyim ve ilk gun 50 olma uzere her gun ustune 5 tane daha koyup squat yapiyorum :)

0|0
    0|0
    • istisnalar var tabi.. tebrik ediyorum seni...

• bu uzar gider beklemeli yap... mesela 50 yaptın oturur pozisyonda 10 sn bekle sonra tekrar 50 yine bekle.. bekleme sürene uzat ;)

• yoooo ben yaparım

0|0
    0|0
  • çok üşeniyorum :(

0|0
    0|0
  • İhtiyacımız yok. :)

0|0
    0|0
  • o eskidendi

0|0
    0|0
  • Bu biraz genelleme olmuş sanırım.. Çünkü elbette ki spor yapan, sağlığına dikkat eden kızlar/kadınlar var.. Mesela ben basketbool :)))

0|0
    0|0
    • Evet genelleme oldu çünkü çoğunluk yapmıyor yapanda fiziğine dikkat etmiyor. Ben çok basketbolcu gördüm göbekli yani hoş değil

• Başarılar..

• Sağolasın

• Spora taytlı popo görmek için giden erkeklerin olduğu bir ülkede çok iddialı laflar bunlar.

1|0
    0|1
    • önemli olan o taytı çıkardıktan sonra ki görünü.. hala o sıkılıkta mı yoksa... :)))

• Dostum benim dikkatini çekmek istediğim nokta o değildi :)

• sonuçta spora gidiyor adamlar :) kızlarıda çekmek için erkeklere mi tayt giydirelim :))

• ben yapiodum ama artik imkanim olmuo...

0|0
    0|0
    • neden?

• kesinlikle.. :D

• :)))

• Ya neden genelleme yapiyosun ben hep yapar dikkat ederim ala ala ya !

0|0
    0|0
    • çünkü geneli spor yapmıyor ve burger kingden çıkmıyor ;)

• Offf. s. d

• :))))

• Benim fiziğim gayet güzel, kum saatiyim. Spor yapmaya gerek duymuyorum

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi

0|0
    0|0
  • bazıları yapar bazıları yapmaz. erkeklerde de böyle

0|0
    0|0
  • Dikkat ederim , sanki erkekler ediyorda.

0|0
    0|0
  • Niye oyle soyliyorsun ben hep yaparim

0|0
    0|0
  • kcımızı kaldırmaya Üşenıyoooz :(

0|0
    0|0
  • Yani biz türk olmiyormuyuz? Tabiki yapanlarda var :)

0|0
    0|0
  • Dikkat ediyorum ben mesela. Step aerobik yapiyorum.

0|0
    0|0
    • çok step aerobik yapmak dizlere zarar verir... fitnessta yapmalısın...

• Tam tersi. Vücudu sıkılastiriyor.

• ben sıkılaşmıyor demedim ki.. çok step aerobik yapmak ilerde dizlerinde soruna neden olur dedim..

• 80'lerden mi geldin * bitti o devir artık sporun alasını yapıyoruz

0|0
    0|0
    • sporun içinde olduğumdan görüyorum ne kadar yapıldığını ;)

• herşeyi çok bilirmiş gibi konuşma beni geçemezsin ;)

• ayrıca ingiliz rugby oyuncusu arkadaşlarım var istersen tanıştırayım ;)

• Bak yarama parmak bastın. Bu hafta spora başladım popomun üstüne oturamıyorum öyle bir hamlık var. Ama azimliyim ölmezsem devam edeceğim :D

0|0
    0|0
    • kas gevşetici kullan.. akşamda yatmadan aspirin al..;)

• Hocaya danistim aslinda, görücez artik.

• geçer merak etme.. ama squatı ilerleyen zamanda yap... önce biraz vücut spora alıssın.. onun yerine leg press yap..

• Çalışıyoz artı okuyoruz zengin doğmadık ki spora vaktimiz olsun vakit nakittir 5 kişi doyuruyorum kolay mı :D

1|1
    0|0
    • maşallah :) allah arttırsın senin işin zor :)

• Gereksiz :D

1|0
    0|0
    • spor mu fizik mi :)

• Yoo çok güzel hiçbişey yapmıyosun sülalen raad :D

• Anlaşıldı sülaleden geliyor tembellik :)

• parasızlık, aile baskısı, dolayısıyla depresyon. zor türkiyede kız olmak. kendine nasıl zaman ayırsın.

1|0
    0|0
    • Dunyayi kurtarmiyorsun reyis spor yapacaksin

• yellowred13 aynen katılıyorum :) spor seni depresyondan kurtarır mutluluk verir.. kendine güvenin artar..

Erkekler Ne Diyor 8

• Spor yapmayan erkek spor yapan kadın arar olmuş. Biz bir yapalım da zaten bayanlarımız da yapar. Spor kültürü bizim ülkemize yeni yeni oturan bir kültür.

4|0
    0|0
    • en iyi cevap seçilmeli ;)

• tamam o zaman sıkıntı yok :) spor yapmayan erkeğede spor yapan kız bakmaz heralde... ya da onu da spora başlatır diye düşünüyorum :))

• Aynen öyle. :)

• Dün şile sahilde kadınlara olan iştahım kapandı yemin ediyorum. Hepsi bikini giymiş Yanlardan sarkıyo göbişler 2 adım önde. Ve hepsininde yanında sevgilisi :D Hele bir teyze gördüm ki hala etkisindeyim :/

0|1
    0|0
    • hahahah durum fena.. :)

• Yandığımdan çok o teyzeyi gördüğüme canım acıyo :D 20 yaşından 38 yaşına terfi ettim. Elim ayağım titriyo :D

• ahhahah :) gençliğine doyamadan yaşlandın.. yerinde olmak istemezdim dostum :)

• Camış gibi yiyorlar sonrada vay efendim biz rus kızlarından daha güzeliz diyorla. des"""r loo :D

0|1
    0|0
  • Her malın bir kör alıcısı vardır diye düşünüp salıyor olabilirler.

0|1
    0|0
  • türkiye de malum pek spor yapacak yer yok. spor merkezine gitsen çoğu erkek kız tavlama peşinde sokakta spor yapsalar laf atan olur. ben normal karşılıyorum o yüzden. ama evde falan yapabilir tabi isteyen. ama yapmak isteyen yapıyor sonuçta.

0|0
    0|0
    • yapacak çok yer mesela çoğu yerde b fitler var sadce bayanların yaptığı.. bir ton güzel salon var.. eskisi gibi az değil salon sayısı... istemek önemli bence

• spor bir kültürdür türk kızı diye genellemeyelim türk insanı dersek daha doğru olur..

0|0
    0|0
    • yani genel olarak bu sorun var ama ben kızlar açısından aldım konuyu :)

• hocam ben dışarda görüyorum Türk kızları spor alanlarında ağır basıyor artık.

0|0
    0|0
    • ben salonda genelde kızları muhabbet ederken ya da elde tel mesajlasırken görüyorum :)

• inşallah daha çok olur.. temennimiz bu yönde..

• bende bilmiyorum ama bu ara çevremde güzel hatunlar var

0|0
    0|0
Yükleniyor...