Sizce göbeğim neden böyle?

ya benim göbeğim var tamam ama şekli çok farklı dışa doğru fazla çıkık hamile gibi duruyo belim 72 cm bu arada ama yanlarda nerdeyse hiç yağ yok tamamen ortada toplanmış ve yağlı gibi de değil fazla altta kaslar hissediliyo sert ama çok belli oluyo kıyafetlerden sizce neden böyle nasıl eritebilirim göbeğimi

Güncellemeler:
sorum göbeğimi nasıl eritebileceğimden çok bu göbek şekli bir hastalık vs midir yoksa normal mi

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Ekmek ve Kola çok göbek yapıyor.. Egzersizler yapabilirsin

1|0
    0|0
    • ekmek kola alışkanlığım yok ama bu göbek normal dimi bir sğlık sorunu değildir dimi

• Onu bilemem bir doktora görün şüphen varsa

• Hayalimde canlandırdıgım kadarıyla ayva gobek denilen olgudur ki ben dahil pek cok kişinin de hosuna gider. turklere ozgu oldugunu dusunuyorum cekici bir tarafı var neden sorusunun cevabı da genetik.

1|0
    0|0
    • genetik değil benimki

• anne babamı kastettim onların göbekleri gibi değil

• Ya o turk gobe :D o yuzden oyle osmanlıdakşi kandınların koca gobeklerinin onunde bile cıkıyor o. O gobek degil gobekcik :D ayva gobek iste :D daha nasıl anlatayım bılemedim ki :D

• bilmem çok havada kaldı böyle yorum yapılamaz
    ama mide sorunların varsa burada sorman hata

1|0
    0|0
    • mide sorunları var evet çok çekiyorum midemden kansere dönüşmek üzere olan ülserim var sürekli endoskopiyle kontrolde ondan mıdır sence

• doktorun söyler cevabını :/ bunları da sor kontrolde

• gidicem haftaya zaten sorarım teşekkürler ilgilendiğin için

• ekmek yeme

1|0
    0|0
    • hiç yemem sabah 1 dilim sadece ekmek alışkanlığım yok ben bir rahatsızlık mı diye korkmaya başladım

• olabilir doktora git o zaman

• bira iç

1|0
    0|0
  • içki kullanıyomusun?

1|0
    0|0
  • One lan bira göbeği gibi :D Kötü bir durum kendinize bakmayıp hobidi gırtlak götürüseniz böyle oluyo işte :(

1|0
    0|0
    • yoo ama evet bira göbeği gibi galiba yapısı bu ben napıyım acaba dedim vücudumda ödem mi var ya da başka bir sorun mu var da göbeğim böyle

• teşekkür ederim

• Ben teşekkür ederim.

• mekik arkadaşın dediği gibi. karın hareketleri yapmalısın.

1|0
    0|0
  • sçmayı düşündün mü?

0|1
    1|1
  • göbek dedin geldik. hani nerde göbek?

1|0
    1|0
  • zayıflamak herkesın kaderi

0|0
    0|0
  • Bacaklarınız ince ise hormonal bozukluk var. gobeginizz iki kat seklindeyse spprsuzluk ve dengesiz beslenme sorunu vardır

0|0
    0|0
    • 2 kat değil işte normalde insanların öyle olur ama benimki sert oturunca da aynı şekilde duruyo kasları hissediyosun sert ama çok çıkık dışa

• Hani link. yağ yakici kullan spor yap

0|0
    0|0
  • Göbek kaslarını güçlendiren egzersizlerden yap. Bide şeklini görmeden nasıl yorum yapalım. HAstalıkmı yoksa doğal halimi demi ama.

0|0
    0|0
  • Sen hamilesin!!!

0|0
    0|0
  • Sen bir doktora git.

0|0
    0|0
    • sorun olabilir mi sence

• ben korktum annem de korktu

• İhmal etme sen git doktora baktır

• Doktora giitin mi

0|0
    0|0
  • iydir iyi ayvacık göbekler tercihi en fazla tiplerdir :)

0|0
    0|0
  • ne bilelim ablacım sen yeyip içim dılduruyosun içini sen daha iyi bilirsin :D

0|0
    1|0
  • seks yap rahatla biraz

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Normal normal bende de ayni sey biraz kilo alayim ayva gobek yani bira gobegi gibi oluyor ortada bir top hatta hamile tisortu giyeyim o zamanlar diye kendimle dalga geciyorum :)

1|0
    0|0
    • aynen işte bu sene kilo aldım önceden göbek ne bilmezdim şimdi şekli çok garip geliyo bir insanlara bakıyorum bir bana farklı yani senin mide rahatsızlığın var mı

• göbek senin sorunun onu egzersizle erit kendini kasma :) hastalık filan değildir bira ayva göbeği diye resimlere bak öyleyse karnın sorun yok :)

• çok teşekkür ederim ilgilendiğin için

• Miden ile ilgili problem olabilir.

2|0
    0|0
    • midemde her hastalık var ülser gastrit reflü ondan mı sence

• Evet canım bak kilo sorunum yok. Ama midemden rahatsızım ve yemek yerken iki lokma sonra öyle bir şişiyor ki sofradan kalkıyorum. Dediğin gibi dışa doğru çıkıklık oluyor. O yüzden ne yaparsam yapayım mide şişkinliğinin önüne geçemiyorum..

• Foto yok mu?

0|0
    0|0
  • Mekikk, diyette yapmalısn bence

1|0
    0|0
    • Mekik yağ yakmaz. Yanlış bilgi vermeyin.

• Yağ oranı düşürülmeden çekilen mekiğin yarardan çok zararı vardır. Yağları dağıtabilir.
      Neyse, iyi niyetini anlıyorum; uzatmayacağım.

Dudakların seni korudu.

• Tamam öğrendiğim iyi oldu kendimde de uygularım ama napmak gerek ki o zaman başkaa

• göbek fıtıgı olabilir ama sanmam

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git

0|0
    0|0
Yükleniyor...