Sizce göbeğim neden böyle?

Gizli Üye
ya benim göbeğim var tamam ama şekli çok farklı dışa doğru fazla çıkık hamile gibi duruyo belim 72 cm bu arada ama yanlarda nerdeyse hiç yağ yok tamamen ortada toplanmış ve yağlı gibi de değil fazla altta kaslar hissediliyo sert ama çok belli oluyo kıyafetlerden sizce neden böyle nasıl eritebilirim göbeğimi
Güncellemeler
+1 yıl
sorum göbeğimi nasıl eritebileceğimden çok bu göbek şekli bir hastalık vs midir yoksa normal mi
Sizce göbeğim neden böyle?