Trabzonspor, Başbakanı Uefa'ya şikayet etmiş siz de şaşırdınız mı?

Daha önce Başbakanla arası iyi olan Trabzonspor Başbakanı şikayet etti UEFA'ya gönderilen yazıda İktidarın Federasyona ve yargıya müdahale ettiğini ve Fenerbahçe nin Türkiye de kayrıldığını söyledi siz katılıyormusunuz buna?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şike var diyenler geçmişlerini bilmiyorlar sanırım?
    Taraftarlar neden sahada olanlara bakmazlar?
    Sahaya bakacaksın sahada kalacaksın. Dışarıda şike falan diyorsan kendi takımına bakmadan fenere ne diye bakarsın?
    Ne oldu Şike dediniz de bu sene kim oldu şampiyon?
    Bir gidin ya.

Trabzonspor zaten feneri yıllar önce yenemedi diye yıllardır sampiyon da olamıyor. O yüzden de sürekli fenerle ugraşıyor. gayet de normal şikayetler falan.
    Acıkcası Fener i kıskananlar ne kadar cokmuş

0|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 20

• Go home tayyip

0|1
    0|0
  • anlamadığım konu, uefa bu iki takımı avrupadan men etti. türkiyede ceza görmediler.

trabzonsporun isyanı buna.

1|1
    0|0
  • şu an fenerbahçenin eli güçlü işler tersine döndü ve fenerbahçe adil yargılanma hakkını elde etti şimdi trabzon ve 6s lilerin yanıp tutuşma zamanı yeniden yargılanma kabul edildiği için uefa cezayı durdurmak zorunda ve şampiyonlar ligine fenerbahçe doğrudan katılma hakkını elde edecek 6sliler üzüldü bu duruma şimdide hacıosmanınçocuğu değil uefaya barack Obamaya kadar gitse sonunda g. ötünün üstüne oturacak

0|2
    0|0
    • Terbiyeli konuş

• umudunuz boşa :) evinizden izliceksiniz yine şampiyonlar ligini ;)

• Hayirdır söylediklerimin içinde 6s gectiği içinmi bu tepkin neyse sizede vergi dolandırıcılığından af çık rahat rahat dolandırmaya devam edin

• allah benden alsın başbakanımaversin derken iyiydi
    miting miting gezip yalakalık yapınca iyiydi
    başbakanı uefaya mı şikayet etmiş:)
    hangi organımı kullanarak güleyim bulamadım

0|1
    0|1
    • Şaşırtıcı gerçekten

• Aziz Yıldırım da 3 temmuzdan önce Başbakana yalakalık yapıyormuş dünya şaşırtıcı gerçekten

• paraya taparsan köpek olursun
      bilmem anlatabildim mi?
      ama azizin hiç yalakalık yaptığını sanmam ya da bize gösterilen buydu bilemedim

• Trabzonspor nasıl şikayet etti anlamadım ama :) Hani sonradan yazdıkların doru ŞİKE var ADALET yok!

0|0
    0|2
  • Evet Ts başkanının bu davranışını katılıyorum.. AMA GÜLMEKTEN...:))))))))))))))))))))))))))))))

0|1
    0|2
  • Reis candır gerisi heyecandır

0|0
    0|0
  • Bu TS başbaknın ne kadar samimi olduğunu gösterir çünkü önce hak için mecburen başbakana yalaka yaptı TS ama baktı olmicak Başbakan Fenevini kollamaya devam ediyo , en son çare başbakana oynadıkları rolü sonlandırdılar Uefa'ya haklı şikayette bulunarak...

0|0
    0|1
    • Ama bu çelişki değilmi

• Fenerbahçe şimdi hükümete yaklaştı Trabzonspor ise düşman oldu bakalım Gs ile Bjk ne yapacak

• erdoğan şimdi fenevden oy toplayıp onları kandırack :D:D

• trabzona kupa göndericem ben trabzonlular merak etmesin hatta isterserse 2010 2011 sezonu şampiyonluk kupasını Fenerin sapınıda gönderebiliriz müzeye koyarlar veya başka birşey yaparlar :)

0|1
    0|2
    • Ben burada başka bir soru sormuştum

• Tayyipe bir de benden cay soyle :)

• Temiz camasir getirirsin o zaman bana

• hahaha cok güldüm pis göbbek

0|0
    0|1
  • katılıyorum

0|1
    0|0
  • bir spor kulübü bir başbakanı uefaya nasıl şikayet ediyo anlamadım. dalga geçiyosun heralde

0|0
    0|1
  • :D oha yürek yemiş bunlar :D amkdmdlkad :D

0|0
    0|1
  • hahahaha

0|0
    0|1
  • Şike var ama adalet yok

0|1
    0|1
  • buna yapılacak tek yorum...''dipsiz kürek boş ambar''...

0|0
    0|0
  • o kadar hamsi yiyip kemençe çaldırırsa olacagı bu. sonu bakırköy salağın..

0|0
    0|1
  • ben ona 1 tane kupa göndercem sussun artık

0|0
    0|0
  • bir çük yiyemez.

0|0
    0|1
  • Lan arkadaş ne mal insanlar var ülkede.. ülkemizi küçük düşürüyolar resmen

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Şunlara biriniz kupa versinde sussunlar artik :D

0|1
    0|1
    • sana ben bir kupa veririm. ama tam tersi ben kupayı verirken sen susamazsın

• çok terbiyelisin ya terbiye bekliyosun bide.

• punisher adamlını bir kadına küfür ederekmi gösteriyorsun çok yazık bilgisayar başında köpeksiniz dışarıda ise melek.

• Trabzonsporun basbakanla arasi iyi degildir canim basindaki mafya kiliklinin arasi iyi bilmeden yorum yapma cakma pembe

0|0
    0|1
  • Trabzonspor u severim ama RTE yi daha cok yanlış yapmış bizimkiler :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...