Nasıl kilo verebilirim yardımcı olur musunuz?

arkadaslar 22 yasındayım sabah sabah yıne işteki kız moralimi bozdu boyum 163 kilom 58 kalça ve basen problemi var bende ben nasıl zayıflıcam ne olur zayıflayanlar bı yardımcı olsun bana top gbi gözüküyosun dedı cok fena moralm bozuldu yaaa:(

Güncellemeler:
boyum 1.63 kilom 58

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah kavhe sade nescafe gold/classic oglen elma aksam 6 dan sonra su haric hersey yasak 200gr buftek/tavukizgarayagsiz/balik 3 litre su ic vucudunda su eksilmesin burada bayag kisiye verdim he bide sabah kahveden sonra bir kesme seker at agzina kan sekerin dusmesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kilo vermeye calış
    az ye
    spor yap da nerede kosacaksın

0|0
    0|0
  • hergun 1 saat koşacaksın su harıcı hıc bırsey yemeyekcesın ekmek ı unutacaksın 2 ayda 25 kilo vermiş biri olarak tavvsiyem sana :) suanda fifiififtim:D

0|0
    0|0
    • KOŞMA İMKANIM YOK AMA HİÇ Mİ BİŞİ YEMEDİN CORBA NE BİLİM PEYNIR ZEYTN

• hıc bırsey yemedım 2 gun hıc bısey yemedım 3cu gun yarım ekmek tost yedım gene 2 gun ac 1 gun yarım ekmek tost bazen onu bıle yemedım 2 ayda 25 kılo vermek gercekten mucıze...

• bol bol sakız cıgne beyne yemek yıyıo hıssı verıp mıgdedekılerı yakıyor kılo verıdırıyor ama sureklı cıgne khve ıc sakızını al yuruyuse cık ekmegı kesınlıkle kesmelısın

• Antidepresan bir ilac var bir aydir kullanoyorum bes kilo verdim istahi kapatiyor hemde iyi hissetmene yardimci oluyor

0|0
    0|0
  • 163 kilon mu boyun mu

0|0
    0|0
    • 1.63 boyum kilom 58

• Çok çok kilolu değilsin bir 5 kilo versen yeter bence. Tabi kiloların eşit dağıldığını varsayıyorum. Bol bol hareket et bak yaz da geldi. Bol bol su iç meyve ye akşamüstü yürüyüşe çık

• aslında çok kötü değil ölçülerin aa boyunda uzn olsa fıstık gibi hatun olurmuşsun :)

0|0
    0|0
  • tuzlu suya yat bir iki saat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Terbiyesizlik etmiş. Bunu söylemenin daha dogru yolları var. Bol su için. Aksam yemeğinde az yiyin ve ara öğünleri atlamayın. Yani normal öğün de yemeğe otururken çok çok aç olarak oturmayın. Bunun yanı sıra evde yapılabilecek bazı kolay egzersizler var. İnternetten araştırın

0|0
    0|0
  • kilın gayet iyi biraz yürüyüş yap hamur işi tatlıyı dondurmayı kes tamamdır herkes zayıf olmak zorunda değill balık et iyidir salla...

0|0
    0|0
  • Allahin silligi. Boşver takma ya bnce öyle bir kilo fazlan yok kilo versen bile vücudunun sekli fazla degsmeyebilir sen kendini begen kimsenin lafina bakma. Ama sporu ihmal etme sıkı vücut iyidir

0|0
    0|0
  • İyide sen kilolu değilsin ki neresinden uydurmuş o lafı.

0|0
    0|0
  • Canim az yiyip spor yapacaksin bu kadar basit yani ama hepinize zor geliyor nedense

0|0
    0|0
    • spor yapma zamanım yok ama az yesem olmazmı? sence kaç kilo vermeliyim

• En az 10 kilo versen güzel bir görünüme e kavusursun ama sporsuz zannetmiyorum saglikli zayiflayabilecegini

• Spora başla hemen

0|0
    0|0
Yükleniyor...