Sizce bunları hak ediyor muyum?

çok merak ediyorum çok seviyorum diyorsunuz deli gibi hayatınızın merkezi yapıyorsunz onu. herşeyını kısıtlıyorsunz sadece sizin olsun size ait olsun istiyorsunuz karşınızdaki de siz ona güvenin diye elinden geleni yapıyor sırf önceki sevgilinz sizi aldattı die .yeri geliyo şüphe duyduğunz için ek derslere girmiyor bana zaman ayır dediği için saatlerce sizinle mesajlaşıyor .üzerine her seferinde alttan alıyor her seferinde o haklı olduğu halde.çünkü sevmişdir bütün ilkleri sizle yaşamışdır başka nedeni yoktur yoksa oda gurur nedir bilir ama söz konusu siz...o size bu kadar emekten hoş görüden sonra o

siz sadece bitti diyorsnuz telefonda, yüz yüze söyleyecek değeride görmüyorsunuz.o ağlıyor telefonda buna rağmen gidiyorsunuz.sonra hayatınıza devam ediyorsnz 20 gün aradan sonra mesaj atıyor yaşadılarınızı acı çektiğini anlatan cevap vermiyorsunuz .resimler atıyor arkadaşlarınızla yemeğe gittiğinz onla çıktığınzda gezmeyen evden işe işten eve giden adam ve o bunları sadece uzaktan izlemekle ve deli gibi özlemekle kalıyor çaresiz :( siz yokken hayatına başkaları girmeye yelteniyor ama o ya geri dönerse diyip yine siz diyor.

Güncellemeler:
sorum erkeklere niye böylesiniz?
cevaplarınız bekliorumm!
başkasımı var sizce?***

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• asım yıldırımın bi şiiri var bilmem dinlemişmisin çok bağlanmıyacaksın körü körüne o olmazsa yaşayamam demiyeceksin demiyeceksin yaşarsın çünkü dinle güzel bi şiir söylediklerine açıklık getirir dinledikten sonra yazarsın :)

0|0
    0|0
    • biliorum.bağlanmadan önce dinleseydim etki ederdi sonrası pekte etkilemiyor dinlediğimle kalıyorum

• sadece kendine göre beylik bi laf etmiş gereksiz bence kendi ailesine ve kuracagı aile sahip çıkacak biri demezdi neyse. neden yoksa bence irdelemene gerek yok şuan duyguların ağır bastığı için onu düşünüyorsun ama fazla sürmez bence

• 1 ay oldu fazla sürmez :S

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunun erkek ya da kadını yok iki tarafta da dengesiz çıkabiliyor :)

Bende bir kız için herşeyi yaptım onu sevdim dinledim hiç üzmedim hayatımın merkezi yaptım seni seviyorum dedi o kadar sonunda bırakıp gitti hayat böyle işte :)

0|0
    0|0
  • Hicbir kiz boyle bir erkegi haketmiyor cunku hicbir erkek bir kadin kadar acimasiz olamaz.

0|0
    0|0
  • ders 1 : kendinden ustun tutarsan elbet biter o iliski, bir baskasi olur ya da olmaz ama yine de biter, uzulen sen olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayatının merkezıne koymussun sanırım onu bu yuzdende ona verdıgın 5 kurusluk degerle senı 3 kurus olarak bırakmıs

0|0
    0|0
  • Bu kadar uzun yazmaya usenmiyor musunuz allasen.

Sonra soruma savma cevaplar vermeyin diyonuz.peh

0|1
    0|0
    • kimseye silah zoruyla cevap yaz demiyoruz okuduysan yazarsın düşüncelerine okumadıysan yol alırsın .

• Hak ediyorsun evet bebeyim. <3

• Offf ya ne dertlisin hadise dinle biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...