Spor Salonu... Üyelik İptali?

Ben 02.06.2014 tarihinde bir spor salonuna 3 aylık kayıt yaptırdım normalde 1 aylık yaptıracaktım ama bir aylık üyelikleri olmadığını söyledikleri için 3 aylık yaptırdım şimdi gelelim asıl meseleye ben şimdi ailevi nedenlerden İzmir'e taşınıyorum ve şimdi bu üyeliğimi iptal ettirmek istediğimi söylesem paramın bir kısmını iade ederler mi birde ben ayın 22 sinde dondurdum toplam 15 gün gitmişliğim var.1 haftadır gitmiyorum. Tanıdıklarıma sorduğumda hiçbir spor salonu parayı iade etmez diyorlarda birde size danışayım dedim herkesin yorumlarını bekliyorum

Güncellemeler:
Birde bu arada üyelik yapılırken hiçbir şekilde sözleşme falan imzalanmadı sadece parayı verdim bilgisayara tarihleri ve bilgilerimi girdiler o kadar

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Eğer ahlaklı biriyse eder ancak istese etmez. Kişiye göre yani o kişinin anlayışına göre

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• nerde bu spor salonu :D

0|0
    0|0
    • İstanbul gaziosmapaşa buranın lüks yeri diğer spor salonlarına göre

• ya kardeşim 3 aylık kayıt yaptırdım benim şimdi istanbuldan taşınıyorum 250 kayıt oldum 160 tl geride mi bırakcam öğrenci adamız bir öğrenci için iyi bir para

• hacı keşke salon benım olaydıda verseydım paranı anlıyorum ögrencısın ama yapcak bısey yok sen git durumu anlat verırler belki..

Kızlar Ne Diyor 2

• etmez

0|0
    0|0
  • Etmez

0|0
    0|0
    • Sebep...

• Ben aradım ve bana o işlerler ilgilenen arkadaş yok gelip yüzyüze konuşalım dediler

• Dondurma olayına gelince 3 aylık üyeliklerde 1 aylık dondurabiliyor muşum oda şöyle bir kez dondurdummu 1 ay sonra bitiyo dondurma mesela 10 günlük tatile gittin İstanbul 20 gün spora gittin yine bir yere 10 günlüğüne gitmeye kalksam dondurma olmuyor bölük bölük olmuyo bir kere dondurdunmu işin bitti

Erkekler Ne Diyor 1

• sen imza attıysan bir şeye etmez maddeler var çünkü ama sen imza atmadan üye olduysan mahkemeye veririm dersin ve ederler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...