Göbekte baklavaları çıkaramıyorum. Sürekli spor yapıyorum bir türlü olmadı

evde kendi imkanlarımla spor yapıyorum kollarım ve göğüs kasları tamam oldu ama bir türlü göbekte baklavaları çıkaramıyorum öneriniz var mıı ? :)

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• herkes baklava çıkaracak diye bişey yok,bu millete göbekli adamlarda lazım

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yıllar alır o baklavaları yapmak biliyor musun sen ?

0|1
    0|0
    • 2-3 yıldır çaşıyorm zaten. ama olsn seni kırmamak adına bilmiyordum öğrendim saoll :)

• zamanım yok .s düşünüyorm aslında olmuyo çünki 2-3 ay gitsem yeterli olur herhalde

• 3 ayda ancak gelismelerin farkına varırsın en azından 6 ay devamlı bir sekilde yapılması gerekir standart ideal vucut istiyorsan ama bende öyle bi kas olsun ki bi bakan bidaha baksın diyosan 2 sene düzenli olarak dyet yaparak aksatmadan yapmanlazım :)

• baklavayı göbekte değil sini de severim

o ne öyle sert sert taş gibi

0|1
    0|0
    • ne güzel iste cem yılmazında dediği gibi sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi dimdik dimdik :)))

• baklava olabilmesi için yağ oranınızın azalması lazım.çok zor o iş :)

• steroid enjekte et:P

0|1
    0|1
  • karın kası ...

0|0
    0|0
  • baklava nasıl gider

0|0
    0|0
  • millette ne dert var sen bunu mu sorun ettin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir kere bölgesel yağ yakma diye bir şey yok. cardio yapcan bol bol. Yağlı yemiycen. %15 den az olması lazım yağ oranının (%12 de olabilir hatırlayamadım)

Ben gögsüme 10 kiloluk bar koyup öyle çekiyordum bunuda dene istersen ama yemeğine dikkat etmezsen yoruldugunla kalırsın sadece.(ben zaten zayıf oldugumdan direk çıkmıştı 3 aya)

0|1
    0|0
  • Bende evde düzenli olarak karın kası sırt ve kol kaslarına baskın olarak hareketler yapıyorum internet üzerinden çokça bilgiler edindim yalnız şöyle bir şey var ki eğer nefesini doğru ayarlayamıyorsan yaptığın sporun pek etkisi yoktur. altın kural hareketleri yaparken nefesin nasıl alıp verilmesi gerektiğini öğren .

Bide karın kası yapmak çok uzun sürer diyorsunuz. ama 3 farklı hareketi tek harekette birleştirilerek yapılan bir hareket biliyorum son zamanlarda karın kaslarımın kesinlikle belirgin bi şekilde çıktığını gördüm. bulabilirsem link atarım.

0|0
    0|0
  • yolun uzun kardeşim evde yapmayla bir noktaya kadar ulaşır çabaların eğer baklava istiyorsan direk git amino asit al fazla bişi değil 50-200 tl arası değişiyor fiyatları aylarca uğraşıp yapamayacağın kası 1-2 ay gibi kısa süre içinde yapabilirsin.:)

not bu kadar bilgiye bi en iyi cevap seçiliriz herhalde dimi :D

0|0
    0|0
  • diyet yapmayı neden denemiyosun bizim klupdede biri var at gibi günde 2 saat kosuyo gene aynı gene aynı

0|0
    0|0
  • Düzenli cardio ve gözden yaş gelene kadar crunch hareketleri.

Genler de önemli.

0|0
    0|0
  • Christiano Ronaldo her gün 2500 mekik yapıyor baklavaları için.

0|0
    0|0
  • hocam önce bi yağ oranını iyice düşürelim

0|0
    0|0
  • Ayva göbek ile prim yapmayı dene.

0|1
    1|0
  • onu çıkarmak kolay dağil zaten biraz daha gayret

0|0
    0|0
  • yağ oranını %7 lerin altına çekmen lazım onun için..

0|0
    0|0
  • mekık cekmen lazım bolgesel calısmazsan o gobek gıtmez...

0|0
    0|0
  • O kadar kolay değil o iş. 2 günde bir yap 500 mekik belin uygunca cıkar adonislerin.

0|0
    0|0
  • Ne gibi Spor Yapmayı denıyorsun evde

0|0
    0|0
Yükleniyor...