Ara versem her şey düzelir mi? (Kız meselesi değil)?

Kickboks yapıyorum yakın zamanda burnum kırıldı, antremanlar çok sert geçiyor, hocam benim için çok şey yaptı müsabakalara falan soktu. Eskiden çok istekliydim yetenekliyim de ama gerilemeye başladım, bazen bırakmak istiyorum ciddi bir düşüş var performansımda, o kadar büyük hayallerim vardı ki neden bu hale düştüm anlamıyorum. Birde kız meselesi falan iyice moralim bozuldu, ara versem düzelir mi yoksa iyi mi olur var mı bir önerisi olan?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Burnu kırılmiyan bir boksor yok deniliecek kadar azdir bu çok normal zamanla kendini toplar idmanlarda arkadaşlarina yukari çalişmamalarini söyle mideye gelsinler iyi ce iğleşmeden tekrar kırılırsa kötü oluyor.. Ara verme bence haftada 4 gün yapiyorsa 3 güne düşür 3 yapiyorsan 2 ye düşür ama asla ara verme boks kondisyona dayalidir şuanki halini kaybedersen toplamak zor olur moralin fena bozulucaktir kız meselerleri hep var hiç dertleri bitmiyor zaten ikisini birbirine karıştırmamamya özen göster Nerede idman yapiyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende bir dönem kickbox yaptim birakali cok oldu ama pismanim keske devam etseydim diyorum. bence kesinlkle birakma spor sana moral vermeli aslinda.

0|0
    0|0
  • Aynısı benim kuzendede vardı çocuk hayvan gibi oldu afedersin biliyorum kız meselesi değil dedin ama yinede yazasim geldi haha :) bence bırakma sakın :) gerçekden çok yükseldi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...