Bugün gözümün iç kısmında arpacık çıktı. Ne iyi gelir lütfen yardım

arkadaşlar bugün gözümün iç kısmında arpacık çıktı şimdilik küçük bişey sonra büyürmü bilemem büyümeden geçmesini sağlıyacağım bişeyler var mı sizin uyguladığınız yöntemler var mı yazarmısınız

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Arpacık neden olur link

Arpacık kendi kendine geçer mi link

Gözünde arpacık çıkanlar evde neler yapabilir link

Arpacık nasıl tedavi edilir link

Gözünde arpacık çıkanlar nelere dikkat etmeli link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sıcak suyu pamukla masaj yapacan

0|0
    0|0
  • ılık su

0|0
    0|0
  • Eczaneye git öncelikle bir damla at.Tabi yeni başlamışsa,eğer daha fazla ilerlemişse antibiyotik felan kullan.Tabi önce bir eczane veya doktora başvurmanı öneriririm.

0|0
    0|0
  • doktor arkimin tavsiyesine yeğenimde uyguladm rahatlatmıştı bir süre sonra gitti Patates haşlanır ve ardından ezilir. Yeterince ılıyan ezilmiş patates arpacık üzerine her gün 3-4 kez konulup bir müddet bekletilir.

0|0
    0|0
  • bende eskiden çıkardı ara sıra

hiç bişi yapmazdım geçerdi zamanla

0|0
    0|0
  • rahmetli babannem it dirseği derdi buna birisi yüzüne bakıp tuuu gözüne dedimi geçirdi vallla akşama kadar

0|0
    0|0
  • bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın arkadaslar. sivilceyi bile patlatmaman gerekirken gözdeki arpacığımı patlat diyorsun. git okut birine geciyor ertesı gune bişey kalmıyor. olmadı doktora git.

0|0
    0|0
  • büyüycek gözkapağın şişicek.ama tek çaresi var bana güven geçmezsede istediğini söylersin 05334719187 :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • woouw aynı sibel can'a benziyorsun ouuw

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• eczaneye git gözünü göster adı hatrımda değil mor-beyaz kutulu bi damla ve bi krem vercek onları düzenli kullan geer

0|0
    0|0
  • Ilık suyla bol bol pansuman yap . onu patlatman lazım sureklı oyna onla . yalnız o çok bulasıcıdr tekrar etme olasılıgı var. gecmıs olsun

0|0
    0|0
    • sende sağol canım ılık suyla pansuman yapardım ama oynamam mikrop falan kapar aman cıss:))

• sakın haaa patlatma bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın arkadaslar. sivilceyi bile patlatmaman gerekirken gözdeki arpacığımı patlat diyorsun. git okut birine geciyor ertesı gune bişey kalmıyor. olmadı doktora git.

• bır yerımden uydurmuyorum herhalde bende kac kere cıktı ve doktora gıttım doktor soledı bana . neler yapılacagını bılıyorum .

• Sarımsağı ikiye kes suyunu sıkarak gözünde arpacık çıkan kısma kalemi sürdüğün gibi sür 2 günde geçer biraz sürdüğün anda yanar ama göz doktorunun yazdığı damlalardan daha çabuk geçirdiği kesin

0|0
    0|0
  • sana kendi denediğim yöntemi önereceğim sarmısak.evet biraz kokulu ama geceleri yaparsan rahatsızlık vermez.sarımsağın içindeki doğal antibiyotik hemencecik iyileştiriyor.

0|0
    0|0
    • sağol canım aklımda zaten şu an iş yerindeyim eve gider gitmez sarımsak uygulucam çoğu kişi sarımsağı önerdi zaten çok teşekkürler;)

• Yaninda her kim varsa ona soyle.

Bu ne bi baksana?

O da tukurup bassin tokati.

Geciyor.Cok ciddiyim

0|0
    0|0
  • Sıcak suyu pamukla koy gözüne

0|0
    0|0
  • canım bıraz kokar ama sarmısak sur sabaha kadar bısey kalmaz.

0|0
    0|0
  • söz konusu gözse en mantıklı şey eczacıya danşmk

0|0
    0|0
    • doğru valla şakaya gelmez göz bu haklısın akşam eczane şart oldu bana sağol;)

• Bende de çıktı yaa. Sarımsak sür iyi gelır. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • :) videoyu izlese daha iyi olur.

• sanada geçmiş olsun canım sağol hmm evet duymuştum sarımsağı ama bişey olur canım yanar die korkudan yapamadım:)iyi gelcekse yapayım bali

• Sağol canım:-) biraz yakıyo ama geçiriyo dene bi ıstersen. Çay demi de iyi geliyo diye biliyorum ama denemedim

• büyübilir o yüzden elleme bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...