Evdeki kullanmadığım eşyalarımı nerede satabilirim?

Hangi sitede kullanmadığım eşyalarımı satabilirim. cd fenerbahçe forması vs vs ?

öğrenciyim paraya ihtiyacm var :/

Güncellemeler:
link

arkadaşlar böle bişey çıkıyor ne yapacagm?

0|0
17|37

En İyi Erkek Görüşü

• ah bu öğrencilik ...

0|0
    0|0
    • :(

• önce bi üye ol onay kodu falan gelcek epostaan onu gir sonra cep numaranı gırıyoun öyle başlıyo işlemler ürün bilgilerini giriyosun foto felan kredı kartı ıstememesı lazım

Erkekler Ne Diyor 36

• 2.elci

1|0
    0|0
  • Gittigidiyor da ilan vermek kısa süreli ve ücretlidir. Eşyaların satılma garantisi olmadığına göre önermem.

Sahibinden.com da aynı işlevi görüyor. ilan vermek ücretsiz. Satışın %7 sini kendi alıyordu şimdi nedir bilmiyorum..

CD ve forma gibi şeyler piyasada o kadar çok ki. Bence fazla ümitlenme. Ancak çok ucuza satarsan alıcı çıkar.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeyse üstüne para versen almam vallahi:) Ama işe yarayacak başka şeyler varsa neden olmasın:) Bir de bu soruyu bile gizli soruyorsan samimiyetine inanmıyorum...

0|0
    0|1
  • Senin sahte kullanıcı olup olmadığını doğrulamak için alınan bir önlem gerekli işlemleri yapmalısın

0|0
    0|0
  • soruyu soralı bayaa uzun zaman olmuş ama umarım cevaplarsın fenerbahçe formasının sezonu ne hangi model? koleksiyon yapıyorum ben talibim ona ve de fenerbahçeyle ilgili başka bişeyler varsa onlara da

0|0
    0|0
  • kullanmadığın elektronik vs eşyaları eğer az hasar görmüşse internetten satabilirsin ya da acilen paraya sıkıştıysan götür bir hurdacıya 2. elciye

0|0
    0|0
  • Eskişehirli olsaydın facebookta eskişhir kelepir eşyalar grubu var.Orada satabilirdin

0|0
    0|0
  • sanalpazar.com,sahibinden.com gibi yerlerde ücretsiz açabilirsin.

Onaylaman için banka hesabı girmen gerekiyor cunku para banka hesabına yatacak..

ama sahibinden.com'da kapıda ödeme sistemini kullanabilirsin. fakat tckımlık ve cep telf.onayllı olması gerekiyor.yapamazsan özelden ulaş yardımcı olayım.

kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • sahibinden.com bn bu siteyi kullanıyorum telefonumu burdan sattım ve bi tane de mp3 almıştım

0|0
    0|0
  • yaa arkadaşlarına satabilirsin

0|1
    0|0
  • gittigidiyor

sahibinden

bu sitelerde satabilirsin

0|1
    0|0
  • Bence onları satmaya harcıyacağın vakti part-time işde harcasan çok daha karlı olur. Para etmez ikinci el. Hem eşyaların gider hem vaktin.

0|1
    0|0
  • cdyi gittigidiyordan satabilirsin. formayıda atabilirsin :)

1|1
    0|0
  • direk gitti gidiyor diyorum yaw sormaya gerek yok

0|0
    0|0
  • sanal pazar,gittidiyor gibi siteleri tavisye ederim.(satarken bayandan az kullanılmış Fenerbahçe forması yazmayı unutma :)

0|0
    0|1
  • elektronik falansa spotcular veya 2 .el alanlar cd müzik oyun satan dükkanlara forma vs ise online alışveriş yappılan yerlere bi arkadas çevrene duyur alıcı çıkar belki

0|0
    0|0
  • bit pazarına git 10 dakikada okutursun.

0|1
    1|0
  • sitenin komisyonu %10 o zaman sen ne kazanacan.en iyisi evin önünde tezgah aç mahalledekilere sat.amerikada 5 yaşındaki çocuklar öyle yapıyor.

0|0
    0|0
  • sahinden . com

0|0
    0|0
  • 2 gb ddr3 1333 Mhz ram

Wifi destekli cep telefonu

Masaüstü pcden wifi sağlamak için usb araç

bu 3ünden biri varsa alırım

0|0
    0|0
  • gittigidiyor.com kardesim

0|0
    0|0
  • Fener f0rması asla satılmaz !

0|1
    0|0
    • o satıldı tavla cd kaldıı :d

• yazıkkk... fener formasıysa kimse almaz. at çöpe gitsin... :D

0|1
    0|1
  • cd nin içinde neler var?

0|1
    0|0
  • haftasonu markette ürün tanıtım yap günde 100 tl

1|0
    0|0
  • gittigidiyor.com

sadeceonda.com

0|0
    0|0
  • Gönderdiğin linkten birşey anlayamayız. Direkt olarak güvenli giriş sayfasına yönlendiriyor çünkü.

0|0
    0|0
    • Nasıl satış yapacagm ben ya. üyelik dogrulaması ıcın kredı kartı numarasnı yazınız dıyo

• Ücretli üye olmak istemişinizdir. Normalde kredi kartı istemez . link bu linktekileri uygulayabilirsin

• ücretsız uye oldum.e postadan onayladım.snra cep telefonu numaranızı yazn onay alalım dedıler yaptm ılan vr dedım yıne aynı sey cktı

• Ancak iternet üzerinden satabilirsin. (sahibinden-Gittigidiyor).

0|0
    0|0
  • Açık artırma siteleri veya en gözde mantıklı Sahibinden'den satabilirsin.

0|0
    0|0
    • sahıbınden.com da bırsey satmak ıcın kredı kartı numarası ıstıyolar ama bnde o yokkı

• kredi kartım yok sorun bu

• O zaman başka sitelere yönel.

• ne eşyaları var ki ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 17

• Gittigidiyor

0|0
    0|0
  • Hepsi gidiyor da:)

0|0
    0|0
  • gitti gidiyorda.

0|0
    0|0
  • gittigidiyor, sahibinden, daha birçok site vardır ama ben bir tek bunları biliyorum..

0|0
    0|0
  • Fenerbahce forması satılır mı be.

0|1
    0|0
  • Eskişehirde satabilirdin çok yer var öyle. Bende öğrenciyim Eskişehirde. internet üzerinden satamazsın.

0|0
    0|0
  • gittigidiyor,sahibinden

0|0
    0|0
  • bağış yap kermese ver çöpe at ya da .

0|1
    0|0
    • evet bunlara para getirir gözüyle bakma kardeş... çalışmayı dene... ilk fırsatta elindekileri satmaya alışma bence... karar senin tabi...

• fakirlere ver

0|1
    0|0
  • kim alır kulanılmış mazemelerini alaşkına şimdi herşeyin sıfırını alıyolar hahah:)

0|0
    3|1
  • Bazarda.

0|0
    0|0
  • ben genelde arkadaş cevremde okulda vs satardım

0|0
    0|0
  • bit pazarında

0|0
    0|0
  • gitti gdiyor