En beğendiğiniz vücut tipi hangi spor dalına ait?

ben başlıyorum. Açıkçası body buildingle yapılan vucutlar bana şişme bebek gibi geliyor. Daha hoşu vücut ağırlığı ile yapılan kaslar bana göre. Ya Siz?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• hayır kas kastır ama bodyle yapılan kas sert kas değildir yumuşak kastır body yapanların bir süre sonra body i bırakıp yavaş tempoyla fazla ağırlıklar kaldırmak yerine hızlı yapılan ama vücudun kendi ağırlığıyla yapılan yüzme veya dövüş sanatları gibi sporlarla vücutlarını şekillendirmeleri gerekir.. böylelikle kaslar da yumuşak kas yapısından sert kas yapısına geçer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Basketbol ve yüzme

0|0
    0|0
  • bodynin gözümdeki değeri hamalliktan başka bişi değil inşaatta çalişip taş çimento taşimak daha mantikli en azindan üzerine para bile alırsın :p spor un her çeşidi güzeldir sporcu bir insan ın sokakda rutin hayatinda ki yürüyüşü bile farklıdır hangi türü yaptıgı önemli değil diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bende fıtness cı hatunlara bayılıorum kanks

0|0
    0|0
  • jimnastik veya voleybol, koşucular çok iğrenç oluyor yüzücülerinde omuzları çok büyük oluyor basketçiler hayvan gibi zaten

0|0
    0|0
  • workout , calisthenics kısacası vücut ağırlığıyla yapılan çalışma bu sporlar amerikada bodybuildingin canını okuyor son yıllarda :)

0|0
    0|0
  • Dövüş sporlarıyla uğraşan kadınların fiziği bence daha hoş diğerlerine göre. Özellikle kickbox kıvamındakiler. Kadın güçlü ve dinamik durduğu için daha çekici geliyor bana.

0|0
    0|0
  • 2 ay yaptığım çalışmanın karşiliği
    http://hizliresim.com/Vpdkdv

0|0
    0|0
  • Voleybolcuların

0|0
    0|0
  • yüzücü

0|0
    0|0