Fenerbahçe şike yaptığı için pişman olmuş mudur sizce?

Sizce değdimi bir şampiyonluk için Avrupa'da hırsız damgası yemeye şimdi pişmanlarmıdır?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe şike yapmadı p**evenk aziz yaptı şikeyi adam fenerbahçeyi çöküşe uğratmaya çalışıyor adını karalamaya çalışıyor. Buda yetmedi adam çete kurmaktan hapse atıldı böyle bir yüzsüz başkanımız olduğu için çok utanıyorum.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Aziz Yıldırım Şike yaptıysam Fener için yaptım demişti. Bunlarda kazanmak için her yolu meşru görüyorlar. Ahlak ve vicdan dip yapmış.

1|0
    0|1
  • Pişman değillerdir bunu bilerek yaptılar zaten yazık gerçekten acıyorum bunlara...

2|1
    0|1
  • Bu neden bahsediyor hahaha Fenerbahçe tff den uefadan castan tazminat alıcak hemde acayip bir şekilde heleki şu yargıda bir beraat etsin siz avcunuzu yalıcaksınız boşuna ağlamayın.

Not:kim şike var derse desin ister trabzonlu ister diğer takımların olsun ama bunuda unutmasınlar KANIRTA KANIRTA ŞAMPİYON OLMUŞTUR FENERBAHÇE :)

0|1
    0|0
  • Ne şikesi be çamur at izi kalsın. Fenerbahçe her maçini şike şike almiştir. ; ) : )

1|3
    0|0
  • galatsaray ve trabzonsporda yusuf yusuf sesleri çıkmaya başladı dört bir taraftan açıklama yapıyorlar bende gülerek izliyorum. aziz başkan beraat edecek uefa şampiyonlar ligine alacak bir sürüde tazminat alacağız aydınlık günler yakın

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe Şike felan yapmadı siz olayı bence daha anlamadınız. Bu kadar yüksek bir futbol klübü böyle basit bir hata yapmaz. yeniden yargılanacak ve göreceksiniz beraat edecek

0|1
    0|1
    • Adalet olnayan mahkemlerde beraat etse ne olacak burada Uefanın verdiği ceza önemli zaten Tayyip şike soruşturmasını başlatan bütün savcıları ve polisleri görevden aldı

• soran arkadaşın beyni bulanmış dostum o yüzden senin dediklerini anlamaz bu kişi sürekli ortamı germeye çalışıyor kim olduğuda belli o yüzden seviyesizlerle tartışmamanı tebrik ettim.

• Eyv saol dostum.

• Hala bence şike yapmadı diyenler var, kardeşim anlayın şunu. Şike yaptığınız kanıtlandı, tescillendi. Bunun bencesi falan yok artık. Cezasını da çektiniz daha neyin kafasındasınız siz ya?

0|1
    0|2
  • He bu senede şikeyle şampiyon olduk zaten... Şikeyi fener kimle yaptı, kendiyle mi? Kendiyle yapmadıysa da niye sadece fener ceza aldı?

0|1
    0|0
    • Sivasla yapmış

• Uefa gelipte araştırdı mı sanıyorsun. Raporları topladı, ceza verdi. Raporu yazan kim?

• Fenerbahçe şike'den değil, Aziz yıldırım'ın çete kurma olayı yüzünden kılıfa kurban gitti

• Kulüp niye pişman olsun, pişman olursa bireyler pişman olur

0|0
    0|0
  • Gs şike yapmadimi hic

0|0
    0|0
  • Bu ülkeye şikeyi gs getirdi

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• fenerbahçe şike filan yapmadı tamam mı?

0|3
    0|1
    • Uefa Cas yalan söylüyor bir tek sen doğru söylüyorsun

• Uefa kendi bağımsız yargılamalar sonucunda Fenere ceza verdi öyle senin blidiğin gibi değil

• asıl senin bildigin gibi değil bilip bilmeden böle sorular sorma sanki galatasaray trabzonspor beşiktaş çok masum ya da 2. lig 3. lig takımları günahsız sübyan zaten dimi? bir fener kötü size göre zaten.

Yükleniyor...