Yayın hakları konusunda bilgisi olanlar var mı?

Millet 9 ayda çocuk doguruyor ben 2 senede tezimi bitirdim. Her anı emek gözyaşı sinir krizleri ile geçti.

( yabancı hocalarım sağolsun

tez değilde bara giden bir kadının bir arkadaşı ile konuşması gibi tez yazıyormusum evet resmen bana bunu dediler)

ama Allah emeklerimin karşılıgı verir ya Almanyada çok ünlü bir yayınevi tezimi çok begenmiş ve yayınlamak istiyor.

Ama benimde her harfinde emek var o tezin dantel dantel yazdım onu. Şimdi seninle çalışmak istiyoruz dediler ama anlamadım

1. O tezin okunmasında yayınlanmasında bana ücret mi ödeyecekler

2.Çalışmak istiyoruz senin bilgilerini almak istiyoruz dediler

iş mi teklif ediyorlar gerçekten anlamadım.

Yayın hakları konusunda bilgisi olan var mı?

(yönetici sende vur kadehe..)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ben de tez yazdım, paper yayınladım, sanayide proje yaptım, patent aldım. Ancak böyle bir şey hiç duymadım. Tez sonucu ortaya çıkan kazanımlar bilimsel dergilerde paper olarak yayınlanır ayrıca tezinin kopyası da ünv arşivinde gerektiğinde yararlanılmak üzere saklanır. Bu yayınevi tezinden bir bilgiyi bir kitapta yada handbook'ta kullanmak istiyorsa sen o kitabın yazarı veya author'u ile görüş... Ha tezinde bir "buluş" var ise gitmen gereken yer patent ofisleri... Bunların dışında yayınevi sana "iş" teklif ediyorsa tezindeki edebi anlatımı çok beğenmiş olabilir sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• fırsatı iyi kullan

gözünü aç

akıllı ol:D

0|0
    0|0
  • Tez sana ait,tezi istersen ticarete dönüştürebilirsin.Ya da onu onlara verip,o tezin altına kendi imzanı atıyorsun.

Noterlikle tezini onaylat sonra sıkıntı çıkmasın.Telif hakları bana aittir diye.Tez sürdürülebilir veya geliştirilebilir mi onu yaz önce ?

İş teklif ediyorlar tabi,iyi fikirler üreteceğine inanıyorlar.Otur görüş kendileriyle,sana ne verebilirler ne veremezler.Sonra kararını ver

0|0
    0|0
    • tezin konusu süper ötesi ve geliştirilebilinir tabiki

• bir konusayım o zman 2 gün önce mail attılar

• noterde tezi onaylatmak mı? üniversitede onaylanmış zaten. notere gerek yok. elindeki tez resmi belge zaten.

• Tezini beğenmişlerse arkasını görmek isteyeceklerdir. Ve sen beğendikleri şekilde devam edebilirsen çok iyi bir kariyer yakalayabilirsin. Sana tavsiyem elinden geldiği kadar en iyi şekilde değerlendirmeye çalış. Belkide hayatta bir defa olabilecek birşeydir bu. Başarılar ve tebrikler

0|0
    0|0
  • Her şeyi acık sekilde gidip gorusebilirsin sorularını açıklıkla yanitlayacaklarini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Profil resmini göster ne kadar zor durumda olduğunu anlicaklar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden yayınevine gidip direk sorman gerekenleri sormuyorsun ki?

0|0
    0|0
    • e mail attılar yurtdısında nasıl sorayım

bir de hata yapmaktan korkuyorum

• Neden hocalarına sormuyorsun anlamadım. Bu tarz deneyimleri yaşamış hocaların bilir en iyi. Biz Almanyanın yayın hakları kurallarını nereden bilelim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...