Soru Sorabılcegım Bı Sıte Aryorum Varmıdır?

Mesela Birek Dans Yapan Bılen Insanlara Evde Ogrenmeye calıstıgım bı hareketın vıdyosunu atıp dogru yoldamıyım oluyormu boyle devam edeyım mı gıbısınden sorabılcegım bı sıte varmı? ya da sıtede vucut agırlıgıyla calısan varmı? mesela muscle up hakknda bılgısı olan?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu site var ama seninle aynı ilgi alanlarına sahip insanlar burada var mı bilemem işte

0|1
    0|0
    • bu sıtede bılgılı ınsan yok kı be usta. s kımsenın bı ılgı alanı yok. s bı alanda bılgısı yok anlamadım gıttı

• dediğim gibi işte seninle aynı ilgi alanına sahip insan olması önemli. burası okullar kapandıktan sonra ergenlerle doldu. o yüzden doğrudur. bu site artık amacı dışında kullanılıyor zaten

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen hareketi yap koy buradan bakalim doğru yoldamusin söyleyelim kanki

0|0
    0|0
    • şu an hemen cekıp atamam ama ornek vıdeo attabılırım. soyle dıyım muscle up daha baslarındayım nızamı sekılde asla cekemıyorum belkı teknık hatadan ama tek elle baskıyla kendımı yukarı cekıp tamamlayabılıyorum http://www.youtube.com/watch?v=Nbfh-2qRRfo şu cocugun yaptıgı sekılde yapıyorum tabı daha yavas ama bu. boyle devam eetsem sonunda basarırmıyım ? nızamı sekılde yapmayı

• Basarirsin çok doğru bir yoldasin kardeş sen

Yükleniyor...