Bölgesel zayıflama ile ilgili sorun?

benim bölgesel zayıflama ile ilgili sorunum var. kilom çok değil. orta kilodayım. Ama kalçalarım çok büyük. Biraz da göbeğim var. 3 ayda nasıl incelebilirim? spor salonuna gitmek istemiyorum. evde egzersiz yaparak ve yemeklerime dikkat ederek incelmek istiyorum. hangi egzersizleri yapmalıyım önerileri olan var mı? yemek konusunda da yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Size yardımcı olmak istedim , anlatayım uzun uzun. Bölgesel zayıflama imkansızdır nerdeyse. Yani kollarım incelmesin hiç , sadece kalçalarım şekle girsin gibi bir cümle kuramayız mesela. Yağ yakımı tüm vücutta olur. Ama yapılan egzersize görede yağ yakımıın fazla olduğu bölgeler bir ölçüde kontrol edilebilir. Sizin kalçalarını şekle sokup , göbeğinizide eriteceğiz. Çare var mı peki bunuun için? var. Öncelikle koşu. Normal tempoda , günde 20 dakika ile 30 dakika arasında koşucaksın. dinlendkten sonra şöyle bir programa başlayabilirsin. bir 25-30 cm yüksekliğinde sehpanın üstüne iki ayağını beraber kullanarak zıplayıp geri atlayacaksın. Bunu 15 tekrar şeklinde yap. her 15 den sonra 45 saniye dinlen yine yap. Toplamda 5 defa. ama bunu hızlı yapıcan.. Sonra 15*3 şeklinde squat yapıcan. set aralarında 45 saniye dinlen. ^set bitinde 1.5 dk dinlen.. sonra 15*3 şeklinde kendi vücut ağırlığınla deadlift yapıcaksın. dinlenme şekli aynı. Bundan sonra mekiğe geçiceksin.. maksimum mekik çekiceksin üç defa. dinlenmeyi biliyorsun zaten artık. VE internetten bulacağın diğer karın ezersizleri.. Beslenme olarak bol su tüketmelisin kesilikle. Ekmek çok az. Şeker tüketmemeye çalış. Yağ kesinlikle tüketmemea çalış. yağ yakmazsan polşise şikayet et beni dediklerimi yaptıktansonra.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bölgesel zayıflama büyük bir yalandır. Ancak kalçanla ilgili sorunun varsa çılgınlar gibi yürüyeceksin. günde bir saat tempolu, kaçarı yok. 3 ayda büyüklüğü ne olur bilmiyorum ama bayağı ve şekle girmiş olur, göbeğine de faydası olur. daha karmaşık yöntemler de var ama basit birşey istediğini varsayarak söylüyorum. denedim, onayladım, büyük faydasını gördüm!

0|0
    0|0
  • Bölgesel Zayıflama diye bişey yok

0|0
    0|0
    • hmm peki nasıl zayıflayacağım?

• Bir salona başla 2-3 aylık cardio ile göbek ten kurtulabilirsin

• Hic zayiflama bence, seni bu halinle begenenlerde olabilir ;)

0|0
    0|0
  • aynen öyle bişee yok sen kilo alırken bölgeselmi alıyosun spor hocasına sor o bilgilendirir :D

0|0
    0|0
  • karın erirtme yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...