Bank Asya'dan yapılan transferlerin artışı milli takım için bir umut mu?

Fenerbahçe Bucaspor'dan Salih Uçan ile

Beşiktaş Sakaryaspor'dan Berat Çetinkaya ile

sözleşme imzalıyor.Bank Asya'da yıldızları parlayan genç isimler.Belki diğerleri gibi yedek klübesine mahkum olacaklar veya belki de mesela Gökhan Gönül gibi süperstar olacaklar.

Bence Beşiktaş Berat'ı oynatır Ersan ile birlikte, çünkü defansından büyük yaprak dökümü olacak.Fenerbahçe de Salih'i yetiştirse iyi olur;çünkü bir gence göre yüksek ücret+Okan Alkan gibi gelecek vadeden bir oyuncu verilmiş klübüne.

Soruya gelince; siz de Süper Lig takımlarının Bank Asya gibi gençlerin parlamayı beklediği liglerdeki genç yıldız arayışlarını seviyor musunuz?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• bence gençlerin gelmesi iyi bir şey.hem ilk başta makul bir fiyata geliyorlar hemde yabancı kontenjanını kasacak durum teşkil etmiyorlar.yani şans verilmesi güzel bir şey.yıldızın nerde parlayacağı belli olmaz.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Taabii ki. İşe yaramaz bazı yabancılara onca para verileceğine bir Türk kazansın. ayrıca bu yabancılar vergi bile vermiyor..

0|1
    0|0
  • ptt asya lig ...

0|0
    0|0
  • bank asya ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tüek futbolunu kurtarsa kurtarsa gençler kurtarır. sadece türk değil, güney amerika ve afrika kıtalarındanda geç yetenek getirebilirler,

0|1
    0|0
  • ben turk mıllı takımızı cok guzel bır jenerasyonun yakaldıgını dusunuyorum bakınız bu hocayla ınanılmaz seyler basarıcazzz goruntu bellı edıyor zatenn...defans hattı ozellıkle cok guzel yeteneklerle dolmaya basladı semıh kaya omer toprak serdar aziz ısmaıl koybası hasan alı kaldırım gercekten mıllı takımın tadına doyamacagız nurı sahınden bundan sonra daha fazla yararlanırız ıyı bır forvet cıkarmamız lazım mıllı takıma...

0|1
    0|0
    • Sercan'ı da beğendim,Bu arada Sercan ve Hasan Ali'yi Fenerbahçe aldı diyorlar NTV Spor söyledi.

• hasan alıyı ınsallah bız alırız fatıh hoca ıllakı takıp etmıstır ınsallah kaptırmayız onu...

• Şaka gibi gazetenin birindeki yazı: Salih Uçan beğenilirde ilk 11 için alındı demiş Aykut Kocaman.Beğenmezse 1 yıl daha Buca'da takılacakmış.

• gençlerin önü tr sürekli kapalı.büyük takımlar şampiyonlar ligine girmek ve birşeyler yapmak için her yıl lige başlıyorlar bu yüzden tecrübeli ve yabancı futbolcudan yana tercihlerini kullanıyorlar ama yine de bir halt yaptıkları yok.

0|1
    0|0
  • iyi oynayan her yerli oyuncu formayı kapar..yetenekli olsun,mücadele etsin yeter..Selçuk şahin gibi yerli topcular geleceğine,Alex gibi yabancılar gelsin daha iyi..

0|1
    0|0
  • katılıyorum bu düşünceye

0|1
    0|0
  • bu oyuncuların büyük çoğunluğu silinip gidiyor yada tekrardan anadoluya dönüyorlar

0|1
    0|0
  • he bır de bursaspor bolusporumdan ferhat kirazla anlastı...

0|1
    0|0
  • Milli takımı unut messi vatandaşlık değiştirse yine bir faydası dokunmaz 5 senede anca toparlar.

0|1
    0|0
  • Kartal Spor ve Kartal a2 Süper Lige Futbolcu yetıstırıyor resmen :)

Volkan Servet Egemen

Şimdide Ethem Pulgit 1993 dogumlu Defans Oyuncusunu Gencler Bırlıgı IStıyor Kartaldan

Ve Kartal A2 Şampıyon oldu :)

0|1
    0|0
    • Hadi bakalım Bank Asya eğlenceli.Pazar günü Kasımpaşa alır diyorum :)

• Kartalda PlayOff 'a Girmek ıcın cok yaklastık ama olmadı :S

Yükleniyor...