Vücut geliştirmek istiyorum

Ben daha vicut geliştirmeye başladım ne zmana kadar çalışsam güzel bir vicut yapısına sahıp olurum kilom 75 boyum 1.70 fikir verın bana

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu gece bir arkadaşımı gördüm 1 ayda kol kasları yapmış. Spora git hoca ile çalış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vücut geliştirme sabır gerektiren bir spor dalıdır.Dikkat etmen gereken bir çok kural var.Bunların başında beslenme,uyku düzeni ve disiplin geliyor.Eğer doğru beslenir yaşam tarzına dikkat edip doğru egzersizleri yaparsan ve bunun altını çizmek istiyorum vücuduna zarar verecek herhangi bir ergojonik almayarak vucudunu geliştirmeye başlayabilirsin.

0|1
    0|0
  • Sn. Disco yardımcı olsun size...

0|0
    0|0
  • Ne kadar geliştirirsen geliştir Vücuda vicut dedikten sonra hiçbir karizman kalmaz:)

0|2
    0|0
  • nutrufull urunlerı kullan cok faydası var.

0|0
    0|0
    • O ne markası ilk defa duyuyorum :D Aktarcıda mı satılıyor :D

• hayır gıttı gıdıyor.comda gordum onu.besın takvıyesı.

• nitrofull piyasanın içinde neoldugu belli olmayan en adi ürünüdür hiç kimse 2.5 kg protein tozunu 80 90 tl ye satamazz peynir altı izolesi cok alengirli bir üretim bicimine sahip oldukca mesakatlii uzak dur durunn

• gece gece kopardın beni sağol :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Minimum 1 yıl. Bu süre vücuttan vücuda uzar yada kısalır. 6 ayda da gelişmeye başlayabilirsin 1 yıl sonra da gelişmeye başlayabilirsin. Pahalı bir spordur bunu unutma... Disiplin, hırs ve para gerektirir. Eylül-Ekim gibi başlarsan daha iyi olur. Kış aylarında vücut daha iyi gelişim sağlar.

Öğrenmen gereken çok şey var...

Ayrıca vicut değil vücut.

0|0
    0|0
  • direnç egzersizleri ile birlikte kardiyo egzersizleride yapman lazım çünkü vücudundaki yağ oranı muhtemelen biraz fazla, güzel bir vücuda sahip olmak kişiye göre çok değişkenlik gösterir disiplinli kararlı azimli sabırlı olman şart. Ayrıca günlük beslenme programın uyku düzenin çok önemli doğru beslenemezsen KESİNLİKLE VÜCUDUN GELİŞMEZ (YADA ÇOK AZ GELİŞİR)

Kaliteli bir antrenörü olan bir salona yazılmanı ve verdiği egzersiz programlarına harfiyen uymanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kilon çok fazla değil ama body yapmak için ideal. 6-7 ay haftada 3 gün antremanla vucudunda çizgileri belli edebilirsin. tabi ki yediğine içtiğine dikkat edeceksin.

0|0
    0|0
  • Geleceğin parlak genç;

sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs076.snc4/35176_124784914232745_115867638457806_153576_8347884_n.jpg

0|0
    0|0
  • 6 ayda hafiften gögüslerin şekillenmeye başlar 1 sene sonra VİCUT kendini gösterir..

0|0
    0|0
  • 2 ay

0|0
    0|0
  • 2 ayin sonuna dogru hissedeceksin zaten hic ugrasma :)

0|0
    0|0
  • vücut, türkçe öğretmeninin ben ...

0|0
    0|0
  • vicut gelişirmi bilmem ama vücut gelişir

0|0
    0|0
Yükleniyor...