Güzel bir koşu ayakkabısı önerir misiniz?

Güzel bir koşu ayakkabısı önerir misiniz? Güzel bir koşu ayakkabısı önerir misiniz? Güzel bir koşu ayakkabısı önerir misiniz? Güzel bir koşu ayakkabısı önerir misiniz? Güzel bir koşu ayakkabısı önerir misiniz?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• ayakkabı değil sen koşacaksın !
    spor ayakkabı olsun kafi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• reebok reezig öneriyorum.. herkes memnun o ayakkabıdan.. bende adidas var ama çok yoruyor beni.. zaten ben de almayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ciplak ayak en iyisi:)

0|0
    0|0
    • +1 haklı arkadaş çıplak ayak koşu ya da yürüyüş en iyisidir bir dünya eşofman takimi spor ayakkabilar alış verişte tam gaz spor 3 gün sonra hepsi çöp :p

• goldslim iyi diyorlar. zayıflatıyor. yay gibi sekersin ortalıkta.

0|0
    0|0
  • Git nike da vardır illa ki özellikle son iki haftadir koşu ayakkabilari indirimde 3tane aldim :))

0|0
    0|0
  • Sarı tuvalet terligi

0|0
    0|1
  • Reebok ta mevcut kullanıyorum şu an

0|0
    0|0
  • scooter bot

0|0
    0|0
  • Adidas 7631try modeli gayet uygun bir seçim olabilir senin için

0|0
    0|0
    • bulamadım modeli ama..

• Enteresan Adidas modelinin koşu için en iyi modeli diyebilirim. En mantıklısi bir Adidas mağazasına git ve oradan gerekli bilgiyi temin et ;) sağlıklı koşular dilerim.

• New balance olabilir mesela ama çorapsız giyme sakınn :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• rahat arada kullanıyorum bu modellere bak:
    www.zizigo.com/nike-629832-mor-ayakkabi-62983214ss

0|0
    0|0
  • Yerim lan sizi hepsi Nike Air Max diyo hahahah :)
    Canım benim git Nike Free Run 5 al süperler ççorasız giy süper koşuluyor gerçekden bak :) gir Nike Shop giy dene bak süper üçüncüsünü almayı düşünüyorum tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • http://ww w. n11. com/reebok-v61610-skyscape-forever-kadin-yuruyus-kosu-ayakkabisi-P24085433 boslukları sil

0|0
    0|0
  • Air max

0|0
    0|0
  • Nike air max

0|0
    0|0
  • Nıke air

0|0
    0|0
  • Nike air max