Görüntüden Çok Güç İstiyorum Bunun İçin İstanbul için Hangi Spor Salonunu Önerirsiniz?

Görüntüden Çok Güç İstiyorum Bunun İçin İstanbul için Hangi Spor Salonunu Önerirsiniz? Cengiz Coşkun'un gittgii bir spor Salonu vardı o hangisi?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Body yapma kardeşim Güç istiyorsan boksa git insan 1-2 ay gittikten sonra harbiden dövüşmeyi öğreniyor kendine acayip güveni geliyor acayip hızlanırsın tekmeyle mekmeyle olacak iş değil bu dövüş işi yumrukla olur. Hayatımda hiç bir spor beni bu kadar çevik yapmamıştı acayip ciğerlerim açıldı.

0|0
    0|0
    • herkeste bana boxa git kickboxa git diyor Abi zaten gidiyorum Kickboxa ben extradan istiyorum 2 spor yapcam hem body hemde Kickbox

• aynen aglamaklı oluyr insan o güzel değil ama alışıyr bir süre sora insan

• Valla gardını tam alırsan hiç birşey olmaz :) sadece ağır maçlarda zarar görebilir.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Savaş sporalarına git.
    Zaten kas değil güç önemli ve dengede kalabilmek.

0|0
    0|0
    • doğruuu :)) ben 8 yıldır tekvando yapıyorum..

• Genel adı bu olduğu için diyorum. Judo'ya git kareteye git, jujutsu ya git... yok illa bir fitness a gidip şişme kas yapmak istiyorsan yap burada neyini soruyorsun.
      8 senedir tekvando yapıyormuşsun ne kadar iyi avantajlı olduğunu ben mi yazayım sana ayıp olur yani...
      Akıl vermeye gelince de ben düşüncemi yazdım beğenirsin beğenmezsin umurumda değil..

• önce yorumları adam gibi oku ondan sora gel ben tekwando felan yapmadım Kickbox ypaıorum bide + fitnees yapacam diyorum niye bakarsın ki kickbox ve boxörlerin çogu kaslıdır hem kas yaparlar hem box bu yüzden Fitnees salonu istedim şişme kas diyon işte soruyu bile okummaşsın görüntü değil güç istiyorum dedi bu ne anlama geliyor şişme istemedigim ama sen yine bildiginiz yazcan boş geldin boş gidecen...

Erkekler Ne Diyor 2

• Tekvandoya Git Kardeşim İstediğin olurr

0|0
    0|0
    • yok bro ztn gidiyorum Kickbox + fitnees istiyorum yani kaslı olayımda istiyorum aynı zamanda

• Bro tekvandoda hızı da kasıda gücüde elde edersin rahat ol. en ağır spor

• kalsın hacı ben Kickbox'ta mutluyum

• kardeşler gym bağcılar

1|0
    0|0
    • ona la öyle kardeşler giyim :D

Yükleniyor...