Ben mi haklıyım, O mu haklı? Olmasını istediğim tek şey tesadüfi bir ölümün aniden gelip beni bulması.

Bugün resimlerine baktım, ne kadar güzel bir erkek arkadaşım olduğuyla övünürcesine gülümsedim gururlu bir şekilde.

Aslında diğer insanlar onu o kadar da yakışıklı bulmuyorlardı, hatta çoğu kişi "çirkin" bile demişti onun için, ama umrumda bile değildi. Onun güzelliğini net bir biçimde görebiliyordum ben.

Dünyanın güzellik algısına karşı kördüm, benim kendime has güzellik anlayışım erkek arkadaşımla birlikte çıktı ortaya.

Neyse, sadede gelelim.

Bu facebook'un zaman tüneli olayının çıkması çok kötü oldu, internetten birbirimizi ilk eklediğimiz zaman face'ine yazdığı sözleri bulmaya çalışıyordum, gördüğüm şey de eski sevgilisinin duvara kondurduğu bir smile'dı.

Aklımda bir ışık beliriverdi, benimle konuşurken o kişi ile beraberdi, çünkü ilişkisi köklü bir geçmişe dayanıyordu.

Bu konuyu ona açtım, inkar etti, o kişinin doğum gününü kutladığını ve kız arkadaşının o sebeble oraya o gülücüğü koyduğunu söyledi.

İspatla o zaman dedim, bilgisayardan resmini çek ve gönder bana.

İspat etmek zorunda değilim dedi, bir sürü saydı, ve en sonunda dedi ki, s...git. "tamam, sana hakaret etmeyeceğim" dedim ve gittim.

onu sildim, daha sonrada beni engelledi, numaramı da engelledi, msnden de sildi. :)

Ama hala kör olduğum dış dünyaya açamadı gözlerimi hiç bir kötü muammelesi.

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki de sen haklısın.O da ayrılamamış unutamamış neden başkasıyla çıkıyor ne gerzek adamlar var.Canım sen yoluna devam et.Geçmişinden kopamayan adama gelmişini geçmişini diyip gideceksin.

1|0
    0|0
    • Sizce beni silip engellemesinin sebebi, o kızla hala bir ilişkisi olduğu için mi? yani öyle bir şey var olabilir mi? ve ona ulaşmamam için bunu yapmış olabilir mi?

• Peki ne yapıcam ben? çok çaresizim...

• İlgilenmeyeceksin aramayacaksın ulaşmaya çalışmayacaksın.Tamamen aklından silmeye bak yeni çevreler edin gez toz hatta bir kaç gün bir yere de gidebilirsin tatil amaçlı.

Erkekler Ne Diyor 7

• Değmeyecek biri için , ömrünü harap etme . Sana bugün küfreden yarın ne eder kimbilir ..

1|0
    0|0
  • O haklıyken haksız durumuna düşmüş..

0|0
    0|0
  • facebook sağlığa zararlıdır

0|0
    0|0
  • haklısın arkadaş

0|0
    0|0
  • Çiftlere önerim . Facebookları kapatın . Çok daha az sorun yaşarsınız gerçekten .

0|0
    0|0
  • peh peh peh sanal aşk mı yoksa?

0|0
    0|0
  • sen haklı gibisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• içi rahat olsaydı açık davranırdı bide üstüne sana hakaret ederek haklı çıkmaya çalışmış yaklaşma uzak dur

1|0
    0|0
  • ne bıcı adamlar var su dunyada ya allah sabrını versın canım kardesım.

1|0
    0|0
  • sen haklısın cunku sonuçta hazmedılmez bırsey buama bır yandan oda haklıdır cunku senınle daha bır kaç gunluk konusurken bunu yapmıssa eger daha aranızda bısey yokken ozaman bırazda o haklı.

0|0
    0|0
  • Sen haksızsın, o mal.

0|0
    0|0
    • peki beni haksız bulduğunuz konu nedir?

• Aslında söyleyeceğin bir kaç sözün bana faydası dokunabilir. Hep güçlü insanların varlığına ihtiyaç duyuyorum, güçlü insanlar tarafından hırpalanmaya.

• Yavrum sen neden böylesin? Git bi hava al. Olmadı uyu. Düşünme bunları gece gece.

• ne kadardır berabersiniz?

0|0
    0|0
    • bir yıldır.

• kendimi çok kötü hissediyorum, sizce benim suçluluk payım nedir? yani ben bunu hak ettim mi sizce? sabahtan beri ağlıyorum... canım yanıyor.

• ağlama bu onun ayıbı , mertçe yaptıgının arkasında durabilrdi belki sende affederdin , suçluluk payın bence konuyu büyütmen gündem yapman geçmişte kalmış diyip boşveredebilrdin onun dışında haklısın vardır her şeyde bir hayır sıkma cnını

• e adam haklı hata sende

0|0
    0|0
  • O haklı. BUnaltmışsın adamı.

0|0
    1|0
  • unutman icin cirkin diyorlardir muhakak bizzat yaşadım, daha iyilerine vs. vs

Bunu biliyorum benim icinde ondan güzeli yok umrunda olmassın. tanımış olsalar oh ne şeker vs.. Hayat napcann

0|0
    0|0
Yükleniyor...