Squat, , deadlift ve lunge dan sonraki ağrılar. Normal mi?

Bacaklarim agriyor ve kalcami sıkınca felaket aciyor. Acaba bunlar normal midir?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Beslenmenize dikkat ediniz. Kaslarınızı beslemezseniz zaman içinde yorgunluklarınız artacak ağrılarınız dinmeyecektir

0|0
    0|0
    • proteinime falan dikkat ediyorum. Beslenme konusunda sıkıntı yok. Teşekkür ederim :)

• daha önce çok çalışmamış olan kasların sana bilgi veriyorlar biz de yaşıyoruz diye :) ki sıkıntı yapma bu yıllarca spor yapmış kişilere bile oluyor... ;)

0|0
    0|0
    • tamamdır teşekkürler ne zaman geçer peki bu ağrılar :D otururken falan sıkıntı oluyor ya

• evet gerçekten mutlu oluyorum salondayken

• ben de stadda idman bitince çıplak ayakla koşuyorum çimde bir tur sonra tüm elektrik sıfırrr :)))

• Ustune git kaslarin calisiyo sekillenmeyde baslar ta seneler once ilk mekik cektigimi hatirliyorumda yattigim yerden kalkarken nasi canim yaniyodu.

0|0
    0|0
  • Yeni başladıysan eğer gayet normal :). Daha önce vücuduna böyle şeyler yaptırmamışsan eğer ağrı olur :))
    1 hafta 10 güne kadar vücudun alışır ağrıların geçer.
    Kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • çok mu yükleniyorsun?

0|0
    0|0
  • normal normal :)
    yeni başladınız sanırım ki normalde bile agrıyor :)
    devam edin yılmak yok.

0|0
    0|0
  • hamlaşmıssın bebeğm :)

0|0
    0|0
  • çok zorladıysan normal tabi ki... kas gevşetici kullan...

0|0
    0|0
  • Düzenli yapmadigin için agriyor zamanla düzenlicek

0|0
    0|0
  • Yeni başladıysan normaldir

0|0
    0|0
  • Gayet normal krem sürebilirsin ağrı için ve

0|0
    0|0
  • bendede oldu zorla gerdir bacağını geçer buz koy falan fitnesstan sonra bendede oluyo ara sıra

0|0
    0|0
  • Normaaallllll :D

0|0
    0|0
  • normal tabiki tatkı bir ağrı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet oturunca, kakınca, yatınca ağrır ama en fazla 4 gün =)

0|1
    0|0
  • Normal, eğer sürekli spor yapan biri değilsen hamdan dolayı normal.

0|0
    0|0
  • evet bende bir süredir squat yapıyorum ilk başlarda bacakların ağrısından zor yürüyodum arada dengemi kaybediyodum falan :)) şimdi daha iyiyim. ama bu defada acımayınca kilo vermiyomuşum etkisi olmuyomuş gibi hissediyorum garip bir his

0|0
    0|0
    • evet acıyınca birşeylerin doğru gittiğini hissediyosun psikolojik olarak :D

• tam gaz devam :D:D o bacak eriyecekkk :P

• Bu spormu? Ne işe yarıyor?

0|1
    0|0
Yükleniyor...