Spor İçin Sürekli Motivasyon Kaynağı Nedir?

Merhaba arkadaşlar yaza girmiş bulunmaktayız haliyle kilo problemimiz daha da sorun olmaya başladı. 1,65 boyunda 65 kiloyum. Spora başladım ama bazı özel problemlerden dolayı sadece 5 gün gidebildim. şu an ise evde kendim çalışıyorum. Sürekli mekik ve şınav çekmeye çabalıyorum. İstediğim sonucu alabilir miyim? Yoksa salon şart mı? Bir de sürekli moralim bozuluyor ve çalışmaya ara veriyorum. Bu sorunu nasıl aşabilirim? Önerilerinizi bekliyorum :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evde de sonuç alabilirsin. Evde gayet net sonuç alanlardanım.
    Bulabilirsen kendine bir spor arkadaşı bul, beraber spor yapmak seni sıkıcı yalnızlıktan kurtarır.
    Fitness motivasyon sayfalarını takip et. Orada fit bireylerin fotoğrafları ''neden ben de bunlar gibi olmayayım'' diyerek seni gaza getirebilir.
    İyi bir müzik araştırmasına gir ve seni en çok motive edecek müzik türünü bularak o tür şarkılardan bir playlist hazırla. Google search'den yardım alabilirsin.
    Kendine güven, yapabileceğine inan. İnanmak başarmanın yarısıdır. İyi sporlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kilo fazlan var cano :)) yüksek dozda müzik iyi gelir bak :)

1|0
    0|0
  • Hareketlı şarkılar kanks

0|0
    0|0
  • Azim > müzik > program..

0|0
    0|0
  • Salona gitsen daha iyi olur zamanı kısaltırsın daha cabuk forma girersin birde spora başlamadan once google görsellere fitness kadınları yaz resimlere bak gaza gelirsin merak etme

0|0
    0|0
  • Spor yaparken zikildiğini düşün
    Bende işe yarıyo

1|0
    0|0
  • kulaklığı tak ,
    mümkünse hareketli müzik dine daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • hırs azim ve sabır

0|1
    0|0
  • En yararlı olanı söyleyeyim :D
    1. arkadaşınla git :D
    2. müzik bu kadar.

0|0
    1|0
  • Spor yaparken sevgilini dusun

0|0