Kollardaki sarkma zamanla düzelir mi?

Merhaba arkadaslar. Malum biz kadinlarda kollarda sarkma oluyor. Aslinda vücudun sıkı olmamasından kaynaklanıyor tabii.
Sporla zamanla düzelir mi? Henüz 20 yasindayim 52-53 kilo arasindayim. Cook da kotu sarkmiyor ama kolumda ki deriyi tutup cekebiliyorum. Her neyse duzelir mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır düzelmez sıkılaştırman gerek dambıl çalış.

0|0
    0|0
    • Sıkılastirmam gerektigini biliyorum sıkılassa zaten oyle durmaz. Bide neden hayir duzelmez dediniz onu anlayamadim? Zamanla sıkılasirsa bu duzelir anlamina gelir.

• Ayrica yedigim herseyin kalorisine bakiyorum. Ama bilmedigim gunde kac kalori almam gerek ne kadar yemem gerek gibi seyler. Ben saglikli beslenme. programi icin diyetisyene gidecektim fakat simdi aklimda bir soru var sizce diyetisyenin verdigi program mi yoksa spor salonunda ki trainerlarin verdigi beslenme programi daha iyi olur? Cunku diyetisyen benim nasil ne sekilde spor yaptigimi bilemez derdimi anlatsamda isin icinden cikabilcegimizi sanmiyorum 😄

• Yani özel hoca mantıksız sonuçta terlemen lazım bunu salonda normal aidatını vererekte yapabilirsin gerci ben 500€ versem erirdim kesin:-))

Erkekler Ne Diyor 5

• Iyı bır spor ıle hal olur evınde kendın yapabılecegın hareketler var arastır ya da deneyımlı bırınden destek al sorun etme duzelır

0|0
    0|0
  • kollarini calisdir

0|0
    0|0
  • spora başla arka kolu çalıştırman lazım.. zamanla düzelir ;)

0|0
    0|0
    • Şınav çekerek düzelir mi?

• şınav çekebilirsin bu arka kolu çalıştırır ama göğüste çalışır.. çok göğüs çalıştırmak küçültür göğüsünü.. hafif kilo ağırlıklıklarla yapabileceğin egzersizler var.. evde mi yapacaksın?

• spor yapmalısın ağırlık kaldir 1 ay boyunca o sarkmalar pazu olur

0|0
    0|0
    • Spor yapiyorum son 1 aydan beri kol calismiyorum sanirim o yuzden saldi kendini. Umarim toparlarim yine :/ korkularim var artik duzelmeyecek diye 😄

• Kardeş ne yapalım mesela😕

• 1.5 ltlik ler yetermi

• Çalışırsan düzelir yeğen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düzelir. 35 yaşa kadar sarkma olmaz

0|0
    0|0
  • hayır spor yapmadan düzelmez.

0|0
    0|0