Bir kız arkadaşımın olmasını istiyorum. Fakat bunun için çaba sarf etmem gerekir mi?

Bir kız arkadaşımın olmasını istiyorum.Fakat bunun için çaba sarf etmem gerekir mi?

Güncellemeler:
Bir kız arkadaşımın olmasını istiyorum.Fakat bunun için çaba sarf etmiyorum.Önerileriniz neler?
tavsiyeleriniz için teşekkürler ama sanırım bunun cevabı kimsede yok:((

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• bende erkek arkadaşım olsun istiyorum ama maalesef olmuyor hemen şıp diye:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• sadece olmasını istemekle olmaz,sevgili olmuş olmak için birisi ile olma.mutlaka sevdiğin hoşlandığın birisi olacak onun ilgisini çekmek için uğraşmalı onunla olmaya çalışmalısın

0|0
    0|0
  • karşına ççıkar biryerde birgün.

0|1
    0|0
  • doğanın kanunu...erkek olan sensin..kız arkadaş istiyosan sen emek çekeceksin..Türkiye de yaşıyoruz ne de olsa...kızı sen beklersen en sonunda yapayalnız bi moruk olarak ölür gidersin..çevrende beğendiğin hoşuna giden bi kız bulunca kolları sıva...

1|0
    0|2
  • yok çaba sarfetme sen biz paketleyip yolluyoruz nasıl olsun istediğin özellikler var mı

1|1
    0|2
  • Disari cik belki karsina cikar

0|1
    0|0
  • Elbet cıkar karsına .

0|0
    0|0
  • evet bir tutam insanlıgın icine biraz sevgi hafif şefkat e birazda saygı katsan fena olmaz ;))

0|0
    0|0
  • Olmuş olması için bir kız arkadaş bulma bence kendine illaki bir gün çıkar karşına.

0|0
    0|0
  • Sırf olsun diye biri ile sevgili olma. Gerçekten temiz düzgün biri olsun.

0|1
    1|0
  • brad pitt isen hiç gerekmez valla :D

0|0
    0|0
  • sadık ol kesin ol yeter

0|0
    0|0
    • bişey derdim de neyse.

• evet haklısın öyle.kadın erkeği bırak kimseye güvenilmez önce kendimize güvenmeliyiz.

• Allah masum , namuslu iyi kalpli insanlara yardım etsin.

• kollarını aç kucağına düşer havadan

0|0
    0|2
  • nasil yani caba sarf etmiyorum?! ETMELISIN! benim bildigim, kiz erkegin pesinden kosmaz koçum!

0|1
    0|0
    • senin dediğinde doğruda öyle demedi sanırım hani ne yapmam gerekli bunun için illa ortamamı girmeliyim gibisinden...

Erkekler Ne Diyor 9

• Ciddi , masum , farklı bir ilişki istiyorsan.

İçinde günahsız , yalansız dolansız , bir ilişki istiyorsan.

Emin ol . Cennete girip giremeyeceğini bilmediğin gibi , öyle birini bulup bulamayacağında meçhul ;)

0|1
    0|0
  • Çaba sarf etmene gerek yok eğerki azınlıktaki erkeklerden biriysen :) Kendimden örnek verecek olursam hiç kız arkadaşım olsun diye derdim tasam olmadı, hep kızlar peşimden koştu, arkadaş ortamı olsun, arkadaşımın arkadaşları olsun. Zaten belirli bir al beniye sahipsen havada kapıyorlar ayrılacağın anı bekliyorlar :). Bence vizyoner ol kendini bil. Karşındaki kişi için standartlar koy. Belirli bir seviyeye gelmemiş ve de belki hiç gelemeyecek kızlardan uzak dur.

0|0
    0|0
  • Çaba değilde düzenli diyolog gibi bişi lazım. :)

Küçükte olsa bi arkadaş çevren olucak rahat olucaksın. Arkadaş çevrende olsa dahi iyi espiriler yapabileceksin.

+ bişey yapmana gerek yok. Sosyal bir insan olmak yeterlidir. Gerisi hallolur fazlada bu konuyu dikkate alma illa birileri çıkar.

0|0
    0|0
  • G*tünü yırtman gerekir. Kolay birşey değil uğraşmak lazım tripleri çekmek lazım nazlara katlanmak gerek duymak istediklerini söylemek gerek ne istediklerini ve istemediklerini bilmek gerek istedikleri şeyi aniden istemeyebileceklerini göz ardı etmemen lazım bi sürü şey var zor iş kardeş zor.

0|1
    0|0
  • Çok zor ir şey değil ayrıca çok önemli bir şeyde değil istiyorsan söyle bir arkadaşına bulsun bir kız sizi buluştursun konuşun ve devam edin en kısa yolu bu.

0|0
    0|0
  • düşünce gücüyle tuvalet taşını kırmış bi arkadaşım ..yanlış anlaşma olmasın düşünce!

0|0
    0|0
  • Kelin ilacı olsa..

0|0
    0|0
  • Gerek yok çabaya.Sen evde otur o seni bulur.

0|0
    0|0
  • hayır gerekmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...