Kapat

Ne kadar dobrasınız/açıksözlüsünüz?

düşüncelerinizi hiç düşünmeden söyler misiniz?iyisini kötüsünü

yoksa karşınızdakini kırmamak yada ortamda tepki almamak için evire çevire mi anlatırsınız?

0|0
19|20

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı patavatsızımdır o yüzden kimse sevmez beni kolay kolay

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 19

• Mantkısız ya da hatalı gördüğüm herşeyi söylerim. Özellikle değer verdiğim insanlarsa ve hatalı ise açıkça söylerim.

0|0
    0|0
  • söyleyemez diye düşünülerek söz şansı tanındığında karşımdakini o düşüncesine pişman edebilecek kadar dobra olabiliyorum. Bunu yaparkende lafı gediğine oturtarak yaparım cevaplama şansı tanımam:)

0|0
    0|0
  • gerektiği yerde hiç çekinmeden söylerim bide kişiye göre değişir samimi olduğum kişiyede çok açık sözlüyümdür zaten samimi olduklarım bildikleri için tepki vermezler

0|0
    0|0
  • bazen pattadanak..bazen evire çevire..karşımdakine bağlı biraz

0|0
    0|0
  • Patavatsızlık mertebesine ermeyecek kadar dobrayım.

0|0
    0|0
  • acik sozluyumdur.ama her dogruyu her ortamda soylemem.kelimelerimi secerken dikkat ederim.rencide etmem.aksine onure ederim.ama musait bir ortamda hatasi varsa tatli dille uyaririm

0|0
    0|0
  • İnsanları kırmamaya çalışıyorum ama etraf mal dolu yapcak bişe yok :)

1|0
    0|0
  • heryerde değil ama burda oyleyim..

0|0
    0|0
  • doğru yer ve doğru zaman bilincindeyim.. :/

0|0
    0|0
  • herkesin benden nefret edebileceği kadar dobrayım.

0|0
    0|0
  • Liar liar filmindeki doğruyu söylemekle mükellef jim carrey karakteri gibiyim :(

0|0
    0|0
  • evire çevire direk söylerim

0|0
    0|0
  • çok fazla onun için kimse sevmiyor beni... napayım ben içime atamam

0|0
    0|0
  • Dokuz koyden kovulacak kadar.

0|0
    0|0
  • subliminale kadar yolu var. Hiç acımam.

0|0
    0|0
  • fazla patavatsızım...

0|0
    0|0
  • gerekeni gerektiği yerde söylerim ama biraz öçülü olurum

0|0
    0|0
  • yüzde 80 falan

0|0
    0|0
  • hiç bir kalbi kırma belkide o kalpte sen varsındır

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 19

• ben dobra falan değilim. karşımdaki kırılır mı diye çok düşünürüm. kalp kırmamaya çalışırım (kalp allah'ın evidir çünkü). ama içimde de bi şey kalmaz adabıyla söylerim karşımdakine ne olduğunu. insana her şey denir. öküz de, hayvan da, şerefsiz de... ama hepsinin bi adabı var. dobrayım demek için kalp kırmam.

0|0
    0|0
  • aklıma ne geliyorsa söylerim hiç çekinmem

0|0
    0|0
  • ayarı kaçıranlardanım karşımdaki üzülmesin diye evirip çevirmem pat diye söylerim. ağlayan biride olmuştu hatta çocuk gibi hiç hoş değil.

0|0
    0|0
  • evet çok doğrucuyumdur bu yüzden bir keresinde dayak yeme noktasına gelmiştim karşımdaki hakkında söylediğim doğru tespitlere dayanamadı ... gerçeklerde doğrularda acıdır bazen ..

0|0
    0|0
  • Kişiye ve olaya göre değişiyor.

0|0
    0|0
  • Arada kantarın topuzu kaçsa da gerektiği kadar açıksözlü olmaya gayret ediyorum.Söylememe konusunda kendimi kısıtlayabilirim ama evrip çeviremem.

0|0
    0|0
  • hak ediyorsa söylerim. karsi taraf mala bagladiginda zevkle cirpinislarini da izlerim. cok eglenceli oluyor <3

az önce izledim mesela.

0|0
    0|0
  • Düsünmeden asla söylemem, çünkü karsimdaki insanlari asla kirmak istemem. Fikrimi, düsüncemi daha çok ölçülü bir sekilde dile getiririm.

0|0
    0|0
  • Dobralik ve acik sozlulugu patavatsizliktan ayirarak ,kirmamaya ozen gostererek dogrudan soylerim

0|0
    0|0
  • ardımdan cok sert cok kaba cok acımasız denılecek kadar..

0|0
    0|0
  • bilen bilir kartaliçem pat iye yapıştırırım lafı hiç çekinmem :D

0|0
    0|0
  • söylerim çat diye.

0|0
    0|0
  • benimkisi istem dışı patavatsızlık :)

0|0
    0|0
  • olmamam gerektiği kadar

0|0
    0|0
  • Evet söylerim.

0|0
    0|0
  • evirir çevirirm ama şuan dobralık yaptm sanırsam

0|0
    0|0
  • sevdiklerime kirmayacak sekilde, sevmediklerime dibine kadar!

0|0
    0|0
  • söylerim ama bazen açık açık söylesende lafı evirip çeviren olur nasıl başarıyorlar anlamadım

0|0
    0|0
  • % 5 oranda aklımdan geceni söylemem hiç yorum yapmamayı secerim,geçiştiririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...